banner851

banner955

GÖLYAKA’DA HEYELAN!

Gölyaka Bağlantı Yolu Yazıpınar Mahallesi mevkiinde heyelan meydana geldi. Ulaşım eski yoldan sağlanıyor.

Yerel Haber 14.03.2018, 22:08 16.03.2018, 11:19
3111
banner1032

Yapıldığı günden itibaren heyelanların yaşandığı ve bir türlü kalıcı çözüm bulunamayan Gölyaka Bağlantı Yolu'nda yine aynı manzara…
 
Gölyaka’ya bağlı Düzce ile Gölyaka arasında ulaşımı sağlayan karayolunun Yazıpınar Mahallesi mevkiinde heyelan meydana geldi.
 
Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattına gelen görüntüde heyelan nedeniyle yolun istinat duvarının çöktüğü görüldü. Daha önce de aynı yol üzerindeki pek çok farklı bölgede heyelan olayının yaşanması korku ve tedirginliğin de boyutunu artırdı.

 
Haber verilmesi üzerine bölgede güvenliği sağlamak için polis ekipleri sevk edildi. Heyelan nedeniyle Gölyaka Bağlantı Yolu ulaşıma kapandı. Gölyaka’ya ulaşım eski yoldan sağlanıyor.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (14)
Murat 5 yıl önce
Insan golyaka yolunu gostern bi tabela bari koyar insanlara yoltarif etmekten biktik yani konutlarin icine giriyolar biraz ilgilenin kardesim
Adam 5 yıl önce
Yol yapıyoruz yoooolllllllll
köprübaşılı 5 yıl önce
YA KARDEŞİM BİR KİŞİDE ÇIKSIN BU YOLDAN BEN MEMNUNUM DİYE BUNE ARKADAŞ HER SENE ÇÖKMELER KAZALAR BU YOL YÜZ GÜLDÜRMİYECEK YAZIK BU MASRAFA YAZIKKKKK
nsm 5 yıl önce
yine ayni yol, yine heyelan. bir sürü firma köse nasil oldu bu isten? yol hala yol degil. icimden akp yol mu yapti diye bagirasim geliyor ak arkadaslara.
sebep olanlar kahrolsun 5 yıl önce
zamanında projeye uygun yapılsaydı böyle sorunlar olmayacaktı, eski başkan nihat çelik bunun vebalini nasıl ödeyecek, başkan olunca kendilerini herşeyi bilen zannediyorlar, yazık günah değilmi yapılan masraflara
DÜŞÜNMEYEN DELİ 5 yıl önce
Bu yol senede iki ay açık kalsa yeterli. yol medeniyettir. Bir takım karanlık eller ! size sesleniyorum: yolumuzdan elinizi çekiniz. VER MEHTERİ GELSİN..
Halk 5 yıl önce
Yaptiklari bi yol var onuda duzgun yapamiyorlar
yol demek ha 5 yıl önce
senin gözlerinde kulaklarında algında problem var.koca üniversite,organize sanayi bölgeleri,ilçe ve il hastaneleri,dalçıklar. vs yatırım değil.sen bolu dağını delemeyen hükümetleri özledin.keşke orda kalsaydın.
recep 5 yıl önce
Yazık be kaç oldu bu, bu yolu yapan mühatinde, mühendisininde ....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
kapalı