banner614

GÖLYAKA’DA YÜRÜYÜŞ

banner619

19 Eylül Gaziler Günü Gölyaka’da yürüyüşle kutlandı. 7’den 70’e birçok vatandaş sloganlar atarak terörü lanetledi. Yürüyüş sonunda şehitler için mevlit okunarak dualar edildi.

banner846
Yerel Haber 20.09.2015, 11:13
1131
GÖLYAKA’DA YÜRÜYÜŞ
banner844
Gölyaka Şehit ve Gazilerini unutmadı. 19 Eylül Gazileri anma gününde ilçe merkezinde yürüyüş düzenlendi. Gölyaka Kaymakamı Murat Şener, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut başta olmak üzere Gölyaka İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet amiri, gaziler ve çok sayıda vatandaşla yürüyüş yapıldı.

Şehir Merkezinde yapılan yürüyüşte dev Türk bayrağı ile  “Son Mehmet şehit düşmedikçe vatan bölünmeyecek. Son Türk ölmedikçe Kürdistan kurulmayacak.” “Bizans’ın torunları yaşıyorsa, Osmanlı torunları öldü mü sandınız.” Gibi dikkat çekici pankartlar yer aldı.


Sloganlar eşliğinde 7’den 70’e birçok vatandaşın katıldığı yürüyüşte Hakkari Dağlıca’da şehit düşen Düzceli Piyade Er Cihan Aksarı’nın fotoğrafı da taşındı. Gölyaka Hükümet Konağı önünde Gölyaka Kaymakamı Murat Şener ile Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut Atatürk Anıtı’na çelenk konularak saygı duruşunda bulunuldu.


Tekrar şehir merkezine devam eden yürüyüş sonunda şehitler için mevlit okunarak dualar edildi. program yemek ikramı ile son buldu. 
Yorumlar (4)
nsm 6 yıl önce
3 (uc) harfli rumuzumu bile dogru yazamayan ak gölyaka''li! beyan edecek bir karsi fikrin olmadigina göre demek ki zirvalamamisim! silah birakmamislarla müzakere edenler simdi milliyetci kesilip ancak sen ve benzerlerinin akliyla alay edebilirler.
karaca mah 6 yıl önce
helal olsun
ak gölyakalı 6 yıl önce
nsn denen zat,hayırdır ne zırvalıyorsun
nsm 6 yıl önce
gölyakali, silahini bile birakmamislarla pazarlik icin masaya oturanlari secmekte israr edip olaylarin bu hale gelmesine sebep olanlardan degil mi? yürümeden önce akillarini kullanmasini ögrensinler, o zaman yürümelerine gerek de kalmazdi!
20°
açık