banner851

banner955

GÜLAÇTI: İLİŞKİMİZ YOK!

Düzce Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Fatih Gülaçtı, ülkü ocaklarının ismi kullanılarak saldırıda bulunanlarla ilişkilerinin olmadığını belirtti.

Yerel Haber 13.08.2014, 18:35
214
GÜLAÇTI: İLİŞKİMİZ YOK!

Her yıl yaz aylarında Doğu ve Güneydoğu illerinden çok sayıda mevsimlik işçi fındık tarlalarında çalışmak için Düzce’ye geliyor… Ancak Düzce’ye çalışmak amacıyla gelen fındık işçilerine Ülkü Ocaklarının ismi kullanılarak bir takım saldırılarda bulunulduğu iddia edildi. Düzce Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Fatih Gülaçtı yazılı bir açıklama yaparak saldırıda bulunanlarla hiçbir ilişkisinin bulunmadığını beyan etti. Güllaçtı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:


“Güneydoğu'dan ilimize mevsimlik olarak gelen fındık işçilerine karşı Ülkü Ocaklarının ismini kullanarak çeşitli şekillerde saldırılarda bulunanlarla herhangi bir ilişkimiz yoktur. Ülkücü ahlak misafirperverliği, emeğe saygıyı ve yardımseverliği gerektirir. Türkiye ve dünyanın her neresinden gelirse gelsin, şehrimize katkı sunan ya da saygı ve sorumluluk bilinciyle hareket eden her kimse dili, ırkı ve dini ne olursa olsun gönül misafirimizdir. Bu itibarla; fındık hasat sezonunu tüm hemşerilerimizin bereket ve bolluk içerisinde geçirmesini diler, Cenab-ı Allah'tan kolaylıklar dilerim.”

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız