banner851

banner614

GÜLER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

13 Ekim Cumartesi Günü yapılacak olan Belediye İş Sendikası Bolu Şubesi 8. Olağan Genel kurulunda başkanlığına Düzce’den de bir aday olacak. Belediye İş Düzce Temsilcisi Ertuğrul Güler, şube başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

banner619
Yerel Haber 25.09.2012, 13:31
212
GÜLER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Belediye-İş Sendikası Düzce Baş Temsilcisi Ertuğrul Güler, sendikanın Düzce,Bolu ve Sakarya illerinde örgütlü Bolu Şube başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Güler, işçi sınıfının birlikteliği, kazanılmış hakları korumak ve daha ileriye taşımak, emeğin ve emekçinin her zaman yanında olmak amacıyla şube başkanlığına aday olduğunu belirtti.

Belediye-İş Sendikası'nın Türkiye'nin örgütlülük ağı en yaygın işçi örgütü olduğunu belirten Güler, "Örgütsel anlayış haksızlığa uğrayanın yanında, haksızlığı yapanın ise karşısında durur. Bu nedenle Düzce, Bolu ve Sakarya'da örgütlü olan Bolu Şubesi'nin 13 Ekim Cumartesi günü yapılacak 8. olağan genel kurulunda bölgemiz işçi sınıfının birlikteliği, kazanılmış hakları korumak ve daha ileriye taşımak, emeğin ve emekçinin her zaman yanında olmak amacıyla şube başkanlığına aday oluyorum. Adaylığım konusunda bana destek olan, herkese teşekkür ediyorum." Dedi.

 

Haber; H. İŞCAN

banner844
Yorumlar (0)