banner851

banner614

GÜMÜŞOVA’DA MUHTEŞEM FİNAL

Gümüşova Belediyesi "Gümüşabad Kültür ve Sanat Festivali" kapsamında Gümüşova meydanında sahne alan ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, muhteşem bir konser verdi. Yaklaşık 20 bin kişinin izlediği konserde coşan ünlü sanatçı, söylediği şarkılarla hayranlarını mest etti.

banner619
Yerel Haber 30.09.2013, 10:04
265
GÜMÜŞOVA’DA MUHTEŞEM FİNAL

Gümüşova Belediyesinin bu yıl ilkini gerçekleştiği "Gümüşabad Kültür ve Sanat Festivali" muhteşem bir finalle son buldu. Festivalin son gününde sahne alan Türk Sanat Müziğinin duayenlerinden Muazzez Ersoy, seslendirdiği şarkılarla hayranlarını mest etti.

 

 

Ünlü sanatçı istek şarkılara da yer verdi. Gümüşova meydanını dolduran yaklaşık binlerce kişi Ersoy'un şarkılarına eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

Gümüşova’da olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Ersoy; "Düzce'de bir kez daha konser vermek istiyorum. Burada çok güzel bir atmosfer var bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. Eski şarkılara ağırlık veren ünlü sanatçı, Gümüşovalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

Konserin sonlarına doğru sanatçıya hediye vermek üzere sahneye çıkan Belediye Başkanı Ahmet Bostancıoğlu, Sanatçıya övgü dolu sözlerle iltifat ederek hediyesini verdi. Festival havai fişek gösterileri ile son buldu.

 

Haber: S. KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)