banner614

HABERİMİZİN ARDINDAN HAREKETE GEÇİLDİ

banner619

Gölyaka’nın Güzeldere orman yolunda gündeme getirdiğimiz heyelan olayının ardından Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada gerekli incelemelerin yapılıp çalışmaların başladığı bildirildi.

banner846
Yerel Haber 16.06.2018, 16:23 16.06.2018, 18:00
2986
banner844

Gölyaka’nın Güzeldere orman yolu Toptepe mevkiinde meydana gelen ve şehir merkezi ile Gölyaka arasındaki ulaşımı sağlayan yolda heyelan meydana geldi. Yol trafiğe kapandı. O sırada yoldan geçen ve “Son anda kurtulduk” diyen bir vatandaş da çektiği görüntüyü Öncü Haber Whatsapp ihbar hattına gönderdi.

Gündeme getirdiğimiz haberin ardındansa Düzce Valiliği harekete geçti.

Yapılan açıklamada derhal yerinde inceleme ve çalışmanın başlatıldığı belirterek şu ifadelere yer verildi:

“İlimiz Merkez ilçesi Gölormanı Köyü Toptepe Mesire Alanı yolunda meydana gelen heyelan, İstilli grubu içme deposunun tahliyesinden gelen su ile birlikte tekrar atmaya başlamıştır. Bu kapsamda arife günü ve gecesi ile bayramın 1. ve 2. günleri, 3 kamyon, 1 yükleyici ile heyelan temizleme çalışmaları devam etmiştir. Bayramın 3. Günü ise heyelanda palye yapım çalışmasına başlanacaktır.”


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (3)
Sahici 3 yıl önce
Evet gercekte toptepenin yolu hem dar hemde gūzel dere şelalesine dahada yakin diğer yola gõre hamamūstū tarafi çok virajli vallik inşAllah yolu genişletir arti başka toptepede yok dūzcemizde
Bir yolcu 3 yıl önce
Rezilliiik şelaleye gidiyorsunuz parayı veriyorsunuz ilgi sıfır park yok guleryuz yok sadece para düşünülerek hizmet olmaz sayin valim şu olayada bi el atsanız derim. Efteni projesi gerçekten olacakmı yormayın bizi ta yukarılara...
Doğrucu 3 yıl önce
Müthiş güzellik Güzeldere şelalesi ancak düzgün yolu bile yok. Ordan alınan giriş ücreti ile yol yapılamaz mı? Bu şekilde turist gelmez ki!
25°
açık