banner851

banner955

HAFTA ORTASINA KADAR SÜRECEK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan tahminlere göre yurdu etkilemeye başlayan sağanak yağışlarla birlikte sıcaklıklar da düşüşe geçti. Düzce’de sıcaklık değerleri bugün 5 derece birden düşerken, yağışların geniş bir alanda hafta ortasına kadar sürmesi bekleniyor.

Yerel Haber 17.10.2021, 12:00
1263
HAFTA ORTASINA KADAR SÜRECEK

Meteoroloji’nin uyardığı sağanak yağış, Düzce ve çevresini etkilemeye başladı. Hava sıcaklıklarında hissedilir derecede düşüş yaşanırken, tahminlere göre yağışlar salı gününden itibaren etkisini azaltacak, ancak sıcaklık değerlerinde yükseliş yaşanmayacak. Düzce’de kendini gösteren yağış, 3 gün boyunca aralıklarla devam edecek, hava sıcaklığının en yüksek 18 derece olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Düzce’de sağanak yağışların gök gürültülü geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda; vatandaşların Düzce ve Akçakoca kıyı kesiminde yerel kuvvetli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış şeklinde olması beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yerel kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız