banner851

banner955

Halef ile Selef bir arada

Ak Parti Düzce belediye başkan adayı İsmail Bayram’a ,başkan Keleş’ten destek geldi.Bayram ve Keleş seçim gezisini birlikte yaptılar.

Yerel Haber 19.03.2009, 17:28
200
Halef ile Selef bir arada

29 mart yerel seçimlerinde Akpartiden aday gösterilmeyen Mehmet Keleş ,yerine aday gösterilen İsmail Bayram ile birlikte seçim gezilerine katıldı.

            Önce plantafarma ilaç fabrikasında işçilerle bir araya gelen Bayram ve Keleş ,işçilere karanfil dağıttılar ve birlikte Bayram’a oy istediler

           

            Sonrasında Spor sokakta da esnaf ziyaretlerine devam eden ikili,burada da karanfil dağıtıp seçmenlerden oylarını Akpartiye ve İsmail Bayram’a vermelerini talep ettiler.Elele vererek aralarında kırgınlık olmadığını ve Düzce için çalışacaklarını ifade eden ikili seçim sonucunun partileri açısından başarılı olacağını dile getirdiler.

           

            Akparti Düzce belediye başkan adayı İsmail Bayram sabah saatlerinde de eski sanayi çarşısında esnaf gezisi yaptı.Kar yağışı altında yapılan gezide esnafların isteklerini dinleyen Bayram,belediyeye gelmeleri durumunda Düzce’nin büyük sorunlarının 5 yıl içinde çözüme kavuşmuş olacağını söyledi.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu