banner851

banner614

HALK BİRBİRİNE DÜŞECEK!

Kuzey çevre yolunun Çamköy mahallesi çıkışında yaşanan istimlak sorunu mahalle halkının tepkisine neden oldu. Yetkililerden Çamköy mahallesinde yaşanan soruna bir çözüm bulmasını isteyen vatandaşlar, aksi takdirde mahalle sakinlerinin birbirine düşeceğini belirttiler.

banner619
Yerel Haber 24.10.2012, 17:14
208
HALK BİRBİRİNE DÜŞECEK!

Çamköy mahallesinde yaşanan istimlak sorunu nedeniyle mahalle halkı bugün basın açıklaması yaptı. Kuzey çevre yolunun Çamköy mahallesi çıkışında yaşanan bu sorunun önlem alınmazsa daha kötü boyutlara ulaşacağını söyleyen mahalleli, yetkililerden yardım istediler.  
Öztürkler kavşağına bağlanacak olan ve Çamköy mahallesinden geçen kuzey çevre yolunun eski imara göre yapılmasını isteyen halk, yeni imarı karşı çıktı.
Kim Kime Dum Duma!
Yolun geçeceği yerde arsaları bulunan vatandaşların yerlerinin birbirine karıştığını söyleyen mahalle sakinleri, “Kimsenin yeri kimseye verilmesin. Millet birbirini tehdit ediyor. Yakında birbirlerini de vuracak. Kim kime dum duma. Yetkililer bu duruma bir çare bulsun” şeklinde konuştular.

İddiaya göre diğer bir sorun ise söz konusu yolun mahalleye verilen giriş çıkışları da bazı vatandaşların evlerine denk geldiği ve bu durumdan rahatsız oldukları öğrenildi.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (0)