banner851

banner955

HALK GÜNÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Düzce Valiliği tarafından her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü toplantısı gerçekleştirildi. Sorunlarına çözüm bulmak üzere Valiliğin yolunu tutan vatandaşlarla bir araya gelmeden önce Öncü Haber mikrofonuna konuşan Vali Dağlı, “Vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya çalışıyoruz” dedi.

Yerel Haber 05.02.2019, 17:07 05.02.2019, 18:01
694

Düzce Valiliği tarafından vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak ve vatandaşla birebir ilişki kurmak amacıyla her ayın ilk Salı günü düzenlene Halk Günü toplantısı, Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirildi.Toplantıda Vali Dağlı’ya, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve kurum müdürleri de eşlik etti.Milli Eğitim Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda 26 vatandaş sıkıntılarını Vali Dağlı başkanlığındaki heyete iletti.“Vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya çalışıyoruz”
Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı Öncü Haber’e yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Her ayın ilk Salı günü yaptığımız Halk Günü toplantımızı birazdan başlatacağız. Burada iş taleplerimiz var, yardım taleplerimiz var. Bunun haricinde diğer kurumlarımızla herhangi bir sorunu olan şimdiye kadar çözülemeyen ya da ulaşamayan vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Bütün kurum müdürlerimizle birlikte toplantımızı yapacağız. Vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak için hepimiz çalışıyoruz.”Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (4)
Yıldık 4 yıl önce
Verilen sözler seçimlere kadar geçerli!! diye not düşmeleri gerektiğini her seferinde unutuyorlar.
Vatandaş 4 yıl önce
Sayın Valim geçen Sgk İl Müdürlüğüne gittim ışıklar yanmıyor koridorlar karanlık gideceğimiz yeri zor bulduk.
Aa 4 yıl önce
Bu çalışmalar iyi de sadece buraya gelebilen insanlara mı hitap eden bir kurumdur vilayet? İllaki oraya, ayağınıza gelip anlatmak, ağlamak zorunda mı bu insanlar? Halkın adamı halka gider. Nokta. Büyük Allah'tır.
gökhan kahraman 4 yıl önce
sayın valim hocaoğlu bataklı çiftlik köyü arası asfal verdiğiniz için teşekkür ederiz ama o asfalt güzergahı otaban köprüsünden hocaoğlu köyü kusacmasi köyüne doğru özel idaredeki arkadaşlar güzergahı kızılcık köyüne çevirdiler
19
açık