banner851

banner614

HAYVAN PAZARINDA İNCELEME

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Hayvan Pazarında incelemelerde bulundu.

banner619
Yerel Haber 30.07.2018, 14:30 30.07.2018, 17:51
1314

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Kurban Bayramında vatandaşların mağdur olmaması ve kurban ibadetinin adına yakışır şekilde yapılması için alınacak önlemleri yerinde inceledi. Başkan Ay, veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri ile hayvan pazarına gerçekleştirdiği ziyarette çalışmalar hakkında bilgi aldı.“Her şey usulüne uygun şekilde olsun diye uğraşıyoruz”
 Başkan Ay ziyaret sırasında yaptığı açıklamada “Yaklaşan kurban bayramı öncesinde vatandaşlarımızın kurban alıp sattığı bu alanda çalışmaları yerinde incelemek ve bilgi almak istedik. Kurban ibadetimizi adına yakışır şekilde yapmamız gerekiyor. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması diledikleri şekilde kurban alımlarını yapması için burada düzeni sağlıyoruz. Arkadaşlarımızdan bilgi alıyor ve bayram sürecinde alacağımız tedbirleri görüşüyoruz. Bu konuda Zabıta Müdürlüğümüz de hazırlığını yaptı. Her şey usulüne uygun şekilde olsun diye uğraşıyoruz.” İfadelerini kullandı.


Haber: M.AYDIN

Yorumlar (4)
film 3 yıl önce
Ya Allah aşkına gülmek istiyorsanız Düzce haberlerini okuyun. Dana ile resim çektirmek ne imiş.
tosun 3 yıl önce
Rabbim izin verirse tosunumuzu aldık 2 hisse.
Pazarcı 3 yıl önce
Hayvan pazarına 6ay önce gittim amam aman o tuvaletin durumu ne. İnanın oradaki hayvanlar girmez o cay içme yeri ne pis cok mu zor modern hayvan pazarı insanların rahat rahat tertemiz yeme işme ihtiyac giderme yerleri yapılması yap kardeşim paralı olsun koy oraya birde görevli yazık oraya gelen hayvanlar o pazardan hastalık kapar yahu
Gören 3 yıl önce
Veteriner İşleri Müdürlüğünden olan yetkililer nerde ben göremedim de.