banner851

banner955

HEM GÖZE HEM CEBE HİTAP EDİYOR

Düzce’de giyim sektörünün önde gelen markalarından Korkmaz Giyim (KİGS), 2019 yılı itibariyle başlattığı büyük indirim fırsatıyla dikkat çekti. Kampanyanın başladığı günden beri yoğun ilgi ile karşılanan mağazanın Müdürü Olcay Kocayıldız, Öncü Haber’e yaptığı açıklamada başlattıkları indirim nedeniyle olumlu tepkiler aldıklarını ifade etti.

Yerel Haber 04.02.2019, 17:44 05.02.2019, 17:29
7359

KİGS Ocak ayında başlattığı %70 indirimlerle adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Dünyaca ünlü markaları, dev indirimlerle vatandaşlara sunan, bu neticede ilgi ve takdir gören KİGS, kampanyayı 28 Şubat tarihine kadar sürdürmeyi planlıyor.Bay ve bayanlara hitap eden, geniş ürün yelpazesi ile ziyaretçilerini eli boş göndermeyen Korkmaz Giyim, ürünlerinin yüksek kalitesi ile müşterilerin memnuniyetini kazanıyor.

Mağazanın Müdürü Olcay Kocayıldız, hem indirimleri, hem de mağazanın ürün yelpazesini Öncü Haber Mikrofonlarına değerlendirdi.“Olumlu tepkiler aldık”
KİGS Mağaza Müdürü Olcay Kocayıldız, %70 indirimler hakkında şu şekilde konuştu:

“İndirimlerimiz ocak ayı itibariyle başladı. 28 Şubat tarihine kadar devam ettireceğiz. %70 indirimlerimizle, müşterilerimizden olumlu tepkiler aldık. Dünya markası ürünlerimizi, müşterilerimiz uygun fiyata almış oldular. Harcayacakları para ceplerinde kalmış oldu.”“Her kesime hitap edecek ürünlerimiz bulunmaktadır”
KİGS’in ürün yelpazesi ve hitap ettiği kitle hakkında konuşan Kocayıldız şu ifadeleri kullandı:

“Mağazamızda erkek ve bayan olmak üzere reyonlarımız mevcuttur. Erkek bölümlerinde ceket pantolon ve kabanlarımız bulunurken, Bayan reyonlarımızda ise pardösü, pantolon ve triko gibi her kesime hitap edecek ürünlerimiz bulunmaktadır.”“Mevsime uygun bir renk cümbüşü”
Bayan reyonlarında %70, erkek reyonlarında ise %50 indirimin devam ettiğini hatırlatan Kocayıldız, sözlerini ilkbahar mevsimi kreasyon önerisinde bulunarak tamamladı:

“Malum kış bitiyor artık, ilkbahar döneminde de renkli, canlı renkler konseptimiz de olacak. Erkek ve bayan reyonlarımızda da mevsime uygun bir renk cümbüşünü katmış olacağız.”

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

 
banner844
Yorumlar (15)
vatandaş 4 yıl önce
X ürünü 100 TL idi 50 TL'ye, 30 TL'ye düştü. E, sen bu malı kaça aldın da 30'a satıyorsun. Zarar mı ediyorsun? Hayır. O zaman çok fahiş kâr söz konusu. Sözüm buraya değil sadece, her yere.
hamza 4 yıl önce
Bunun ne gibi bir haber yani var ben anlamadim anlayan banada anlatsin
Burak 4 yıl önce
Mağazanın sahipleriyle öncünün sahiplerinin akrabalığı falan var heralde Düzcede başka mağazalardada indirimler oluyor hiçbirinin haberini görmüyoruz burda ama bu mağazanın reklamı kaç seferdir yapılıyor Düzce olarak severiz zaten bu işleri
Selim 4 yıl önce
Halkın sanki yoğun ilgiden pek haberi yok gibi
İnbin 4 yıl önce
İndirmeli bindirmeli fiyatlar madem bu indirimle Bile para kazanıyor zamanında hep uygun fiyatlı satsaymış indirimsiz alanlar daha gider mi
Düzce 4 yıl önce
Büyük camii karşısı kalaycı oglu kuyumcu sunun yanı hakan unlu mamüllerinin sahibinin o mağza ramazan korkmazın
düzceli 4 yıl önce
helal olsun bu zaman da bu şekilde indirim yaparak vatandaşa katkı sağlamak anlamında isabetli olmuş.tebrikler tüm düzceye örnek olmasını temenni ederim.
R.R. 4 yıl önce
Şuanda da kar ediyor o zaman da kar ediyordu seni nasıl sömürmüş görmüş oluyorsun...
Esnaf 4 yıl önce
İşte indirim dediğin böyle olmalı ne tuhaf bir dünyada yaşıyoruz bu ne şimdi 70 indirim yani 100 kazanıyordum mu demek oluyor önceleri çok fazla fiyatla satıyordum şimdi yeteri kadar satıyorum yinede sevinelim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık