banner851

banner955

HER YAĞMURDA AYNI İSYAN!

Düzce’de aşırı yağış, altyapının olmadığı sokaklarda yine zararla sonuçlandı. Aziziye Mahallesi’nde altyapı yetersizliği bahçeleri sular altında bırakırken, her yağmurda aynı sıkıntıyı yaşayan vatandaş yetkilileri göreve davet etti.

Yerel Haber 15.06.2016, 15:28 16.06.2016, 14:47
2171
HER YAĞMURDA AYNI İSYAN!
banner1032

 Düzce’de dün öğle saatlerinde başlayarak gece saatlerine kadar devam eden sağanak yağış, Düzce’deki alt yapı eksiklerini gün yüzüne çıkardı. Düzce’de yağan yağmur sonrası cadde ve sokaklarda gölcükler meydana gelirken, bazı ev ve bahçeleri de su bastı. Aziziye Mahallesi Hacı Hilmi Sokak’ta ikamet eden Ebubekir Altınok isimli vatandaş da mağdurlardan biri oldu.

Sokaktaki yağmur giderinin yetersiz olması nedeniyle, toplanan yağmur suları evin bahçesini sularla doldurdu.  Yağmur suları nedeniyle bahçedeki mahsul zarar gördü. Durumu yetkililere bildirilmesine karşın geri dönüş alamayan ev sahibi, çektiği görüntüleri haber merkezimizle paylaşarak sesini duyurmak istedi.

“belediyenin ihmali yüzünden böyle oldu”

Her yağmurda Aynı sıkıntıyı yaşayan ev sahibi, haber merkezimize yaptığı açıklamada “Söylemediğimiz aramadığımız yer kalmadı. Hiçbir çözüm bulunamadı. Bostanımızdaki bütün ürünler belediyenin ihmali yüzünden böyle oldu. Muhtarda bir şey yapmadı. Yetkilileri göreve davet ediyoruz. Sokaktaki bütün su bahçemize akmakta ve bir gider yapılmamakta.” ifadelerini kullandı.

HABER;S.KAŞKIR 

banner844
Yorumlar (6)
nsm 6 yıl önce
altyapi mi önemli, yoksa belediye baskaninin arabasi mi? e sen o baskani secip arabasi daha önemli dedigine göre niye zirliyorsun? zirlama, hülloog cek. ama eger aklini kullanmaya üsenmezsen sandikta tepkini göster.
Şehir plancı 6 yıl önce
Plansız kentleşmeye çalışan şehrin sonu... dışardan köy görünümlü bir yerin ötesine geçemeyiz bu kafayla
ziya 6 yıl önce
su ve kanalizasyonun başında işi bilen adam yok arkadaşlar.belediyeden bir şey beklemeyin.çeşmeden su akıyorsa ona dua edin.belediye bitmiştir.güne gün ediyorlar.hele bir ali güney diye biri var.milletin cebinden parayı nasıl alırım onun hesaplarını yapıyor.karşı gelen memurlarıda başka yerlere sürüyor.o gitmeden düzceye ve belediyeye rahatlık yok,trtden gitti trt bayram etti.inşAllah buradanda gider.
seçim belgesi 6 yıl önce
seçimde imzaladığı o belgeyi ne yaptınız,gidin mahkemeye verin belediyeyi.tüm masrafları ödesin.ya da zamanında alt yapıyı yapsaydı.
Düzceli 6 yıl önce
audı ile gezerken buralar görünmüyor,her yer audı gibi görünüyor.
alı kemal 6 yıl önce
sorumlusu kesın chp dır
16
parçalı bulutlu