banner851

banner614

HIGHWAY’DE ADIM BAŞI İNDİRİM FIRSATI

banner619

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını, Ankara ile İstanbul otoyolunun tam ortasına taşıyarak, eşsiz mimari yapısıyla ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Highway Outlet, Eylül ayı boyunca düzenleyeceği indirim panayırı ile ziyaretçilerine bu kez adım başı indirim fırsatı sunuyor.

banner846
Yerel Haber 02.09.2019, 16:10
1258
HIGHWAY’DE ADIM BAŞI İNDİRİM FIRSATI
banner844

Bütün bir yıl boyunca, ünlü markaların birbirinden güzel ürünlerini gerçek fabrika satış fiyatlarıyla ziyaretçileri ile buluşturan Highway Outlet, geleneksel hale getirdiği İndirim Panayırı’nda, eylül ayı boyunca ziyaretçilerine indirim üstüne indirim çılgınlığı yaşatacak.

Yaz döneminde milyonlarca insanı ağırlayan, kaliteyi, sınırsız hizmeti, alışverişi, eğlenceyi, lezzeti ve mutluluğu kusursuz bir şekilde ziyaretçilerine sunmaya çalışan alışveriş merkezinde, mağazaların önüne kurulan indirim çadırlarında İndirim Panayırı için seçilen özel fırsat ürünleri %80’e varan indirimlerle 30 gün boyunca müşterilerin satışına sunulacak.

Düzenlenen İndirim Panayırı etkinliği ile Highway Outlet’te bulunan mağazalar, depolarındaki ürün stoklarını eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetlerinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak müşterileriyle buluşturacak.

Yorumlar (0)