banner851

banner614

HİZMETLERİN KARŞILIĞI ÖDÜL

Aksu köyü’nde yaptığı çalışmalar nedeniyle köy muhtarı Haluk Atile, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar tarafından teşekkürle ödüllendirildi. Bayraktar teşekkürü, “Türkiye’nin en temiz köyü yarışması” kapsamında gösterilen başarıdan dolayı gönderdi.

banner619
Yerel Haber 29.09.2012, 18:39
237
HİZMETLERİN KARŞILIĞI ÖDÜL

Aksu Köyü muhtarına bir teşekkür belgesi de Çevre Ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’dan geldi. Aksu Köyünde yaptığı çalışmalar nedeniyle, Gölyaka Kaymakamı Mehmet Ali Özkan tarafından başarı belgesi verilen Muhtar Haluk Atile, Bakan Bayraktar’dan teşekkür belgesi geldi. Aksu Köyünde, mezarlıkların çevresini taş duvar ile çeviren, mezarlıklara gelenlerin soğuk ve sıcak havadan korunması amacıyla 300 kişilik kapalı alan inşa eden, köyün ana yolunun kenarlarını ağaçlandıran, eski okul bahçesini düzenleyen, köyün ara yollarını imece usulü ile kilitli parke döşeten muhtar Haluk Atile’ye Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Teşekkür Belgesi gönderdi.
Bayraktar’ın gönderdiği  teşekkür mesajında, “ Türkiye genelinde Çevre ve Şehircilik konularında başarılı çalışmalar yürüten köy muhtarlıklarımız arasında düzenlenen “ Türkiye’nin en temiz köyü yarışması” kapsamında göstermiş olduğunuz çalışmaları takdir ve tebrik ederim ” ifadeleri yer alırken, belgeyi, Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Güven verdiler.

 

Haber; H. İŞCAN

Yorumlar (0)