banner851

banner614

HUZUREVİNDE KONSER

banner619

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Müzik Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Müslüm Akdemir yönetimindeki orkestra Hilmi Çilingir Huzurevi’nde bir konser gerçekleştirdi.

banner846
Yerel Haber 01.06.2014, 19:12
160
HUZUREVİNDE KONSER
banner844

Sanat Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Müzik Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Müslüm Akdemir yönetiminde Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan huzurevi sakinleri için “Türkülerimiz ve Bir Tebessüm” adlı Türk Halk Müziği konseri gerçekleştirildi.


Düzce Üniversitesi personeli, öğrencileri ve Haliç Üniversitesi Konservatuvar öğrencilerinden oluşan orkestra, Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde gerçekleştirilen konser ile huzurevi sakinlerine keyifli anlar yaşattı.


Konserden önce konuşan Yrd.Doç.Dr. Müslüm Akdemir konserin adını “Türkülerimizle Bir Tebessüm” olarak seçtiklerini dile getirerek, “Sizler için söyleyeceğimiz türkülerle yüzlerinizde bir tebessüm oluşturabilirsek ne mutlu bize” ifadelerini kullandı. Söylenen şarkılara eşlik eden huzurevi sakinleri ve çalışanları türküler eşliğinde eğlenerek hoşça vakit geçirdiler.

 

 

 

Yorumlar (0)
24°
kapalı