banner851

banner955

İFTARA DAMGA VURAN SÖZLER

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi, Akçakoca Oteli’nde üyelerine bir iftar yemeği verdi. Programdaki konuşmasında esnafın yaşadığı sorunlara değinen Oda Başkanı Nedim İşgören, büyük alışveriş merkezleri karşısında küçük esnafın bitme noktasına geldiğini savunarak, "Büyük sermaye grupları tekelleşirken, küçük esnafın sayısı azalıyor." dedi.

Yerel Haber 18.06.2017, 15:27 18.06.2017, 15:52
3195
Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi, ilçedeki bir otelde üyelerine iftar yemeği verdi. İftara Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk başta olmak üzere ilçe protokolü de katılım sağladı. Siyasi partilerin başkan ve yöneticilerinin de hazır bulunduğu programda, Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz da MHP grubuyla birlikte iftarda yerini aldı.

"Oda yönetimi olarak sorunlara çözüm arıyoruz"
Yaklaşık 400 kişilik iftarda, konuşan Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nedim İşgören, oda yönetimi olarak üyelerinin taleplerini, kamuoyu ve riyasetle paylaştıklarını, üyelerin sorunlarını ilgili mercilere ulaştırıp çözüm aradıklarını söyledi.

"Küçük esnafın sayısı azalıyor"
Başkan İşgören, üyelerin işyeri ziyaretlerini de önemsediklerini ve haklarını korumak için azami çaba gösterdiklerini söyledi. Perakende sektörünü düzenleyen yasa tasarısının yıllarca çıkartılmaması ve büyük alışveriş merkezleri karşısında küçük esnafın bitme noktasına geldiğini söyleyen İşgören, büyük sermaye grupları tekelleşirken, küçük esnafın sayısının azaldığını sözlerine ekledi.

Konuşmasının sonunda konuklara katılımları için bir kez daha teşekkür eden İşgören, "Acılarımızla, sevinçlerimizle kısacası iyi ve kötü her durumda tüm çaba ve gayretimiz, üyelerimizin daha iyi koşullarda faaliyetine devam edebilmesi ve toplum içerisinde hak ettiği yerde olabilmesi içindir." dedi. (Kaynak: Akçakoca Postası)

 
banner844
Yorumlar (8)
MEMLEKET 5 yıl önce
Memleket bitti, bitmedi hala sen ben.
gurbetçi 5 yıl önce
Nedim abinin güleryüzüne diyecek yok. Yalnız Akçakoca esnafının minneti yok. tok satıcı. ilgi alaka olmadığı gibi fiyatlar 1e 3 katlanarak satış yapacak müşteri Düzceye kaçıyor. bu da böyle biline..
Serdar gurler 5 yıl önce
Yerden göge kadar haklısın müşteri olarak içeri girdiğinde oturdukları yerden bile kalkmıyorlar heleki birde yerlisi değilsen aynen söylediklerine katılıyorum akçakoca parisi geçti fiyat konusunda birde esnaflığı bilseler müdanaları yok ki
ADAM 5 yıl önce
YA KARDEŞİM HADİ BUNLARA OY VERMEDİK YENİ GELEN NE YAPACAK BU BÜYÜK MARKET VE MAĞAZALARI ÇIKARACAKMI BIRAKIN ALLAH AŞKINA ATA SÖZÜMÜZ VAR BÜYÜK BALIK KÜÇÜK BALIĞI YUTAR KÜÇÜK ESNAFI HALK BİLE DÜŞÜNMÜYOR BİZDE PAZARLIK MARKETTE TIK PARA ....
gerçek 5 yıl önce
NSM tam bir saçmalamıssın..yani senin oy verdiğin gelince büyüklerimi kapatacak.cevabı söylüyeyimmi.senin oy verdiğin gelince hem küçük hem büyük kapanır.sen anladın nedemek istediğimi.gülüyorum sana..yorumlarını çocuklar yapmaz.
Nokta. 5 yıl önce
Nsm de bitik akıl sendromu olmalı. Garibim, yılların acısıyla vatanın çıkarı harici ne olursa olsun saçmalıyor. Bırakmalı kendi haline.
nsm 5 yıl önce
ve o kücük esnaf ne yapiyor? daha gür hülloooog cekip kendisini yok edene oyunu veriyor. ne denir ki buna?
Nokta. 5 yıl önce
Nsm ne yapıyor? Zavallı yenildikçe tencere tava çalıyor, olmadı dikiliyor, daha da olmadı yürümeye çalışıyor. Tencere tava kaç para nsm?
Yeni Sayımız