banner851

banner614

İGM YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

İl Genel Meclis Başkanı Dursun Çakır’ın partisinin milletvekili aday adayı olmak üzere istifa etmesinin ardından boş kalan başkanlık koltuğu için ertelenen seçimler bu akşam yapıldı. 19 meclis üyesinin oy kullandığı seçimlerde meclis üyesi Ayfer Yılmaz 17 oyla yeni İl Genel Meclis Başkanı oldu.

banner619
Yerel Haber 05.05.2018, 21:14 07.05.2018, 11:22
3275

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanı ve genel seçimler öncesinde partisinin milletvekili aday adayı olmak isteyen il Genel Meclisi Dursun Çakır görevinden istifa ettiğini duyurdu. Boşalan meclis başkanlığı koltuğu için ise geçtiğimiz çarşamba günü meclis yeni başkanını seçmek için toplansa da yeterli çoğunluk sağlanamadı. 5 Mayıs Cumartesi 19.00’a ertelenen seçimler bu akşam gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in de hazır bulunduğu seçimlerde kapalı zarf usulü yapıldı. AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Aydın adaylarının Ayfer Yılmaz olduğunu açıkladı. 19 meclisinin oy kullandığı seçimlerde 17 oyla Ayfer Yılmaz yeni İl Genel Meclis Başkanı seçilirken sandıktan 1 oy da Cahit Aydın için çıktı.Yeni İl Genel Meclis Başkanlığı koltuğuna oturan Ayfer Yılmaz seçilmesinin ardından yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
“Bana verilen bu görevi kalan 10 aylık sürede en düzgün şekilde yapacağıma inanıyorum bu zamana kadar partiye uygun ve en iyi şekilde yaptım yapmaya da devam edeceğim düzgün kararlar vermeye devam edeceğiz.”

Haber:Ö.YILMAZ

Yorumlar (18)
ha ha ha :)) 3 yıl önce
o bir oyu da Cahit Aydın kendisi için kullanmıştır %100
Yuri 3 yıl önce
Lise mezunu İGM başkanı! Bravo Düzce...
DÜZCELİ 3 yıl önce
Siz dua edin de AKP il merkezinde yapmadılar seçimi. İnsanlar layık oldukları kişiler tarafından yönetilirler. Siyasetle ilgilenmeyen aydınları bekleyen en büyük tehlike cahiller tarafından yönetilmektir.
MÜHENDİS 3 yıl önce
Partiye uygun değil il ve toplum için çalışacaksın.
1- 3 yıl önce
Yiyin için tıka tıka boğazınız dolanadek yiyin tıkının ama bilesinizki bunların birde hesap vermesi olacak bakalım kandırdılar yalanı sizi ne kadar kurtaracak.
düzceli 3 yıl önce
cahit aydına bakın kin kusuyor ama yeni başkanın kariyerini bilelim yoksa ev hanımı mı eğitim nedir ama herzamanki gibi kariyer önemli deyil pati ne derse o olur ama düzceli uyandı artık
Ne 3 yıl önce
Düzceli yazan arkadaş daha herkes yazmasını beceremiyorsunuz birde kalkmış rajon kesiyorsunuz.
Serdar gürler 3 yıl önce
Kimlerin eline kaldık arkadaş hiçmi bu memlekette adam kalmadı arkadaş insanın aklıyla dalgamı geçiyorsunuz siz ya nedir bu aymazlık arkadaş tiyatromu oynuyorsunuz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın