banner851

banner614

İGM’DE YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADI

İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır’ın milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmesinin ardından gözler İl Genel Meclisi’nin bugünkü mayıs ayı ilk toplantısına çevrildi. Başkanın da belli olacağı toplantı yeterli çoğunluk sağlanamadığı gerekçesi ile 5 Mayıs Cumarteesi gününe ertelendi.

banner619
Yerel Haber 02.05.2018, 14:52 03.05.2018, 09:08
1104

Genel seçimlerin erkene alınmasıyla birlikte milletvekilliği aday adaylığı için kurumlardan istifalar da başlamıştı. Düzce’de de aday adayı olan İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır görevinden istifa etmişti. Çakır’ın istifasının ardından gözler bugün yeni başkanın da belli olacağı İl Genel Meclisi mayıs ayı ilk toplantısına çevrilmişti.

Sabah saat 10.00’da toplanan meclis, toplantının saat 14.00’a alınması kararıyla ertelenmişti. Belirlenen saatte AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in de katılımıyla yeniden toplantı yapıldı. İl Genel Meclisi Başkanının kim olacağı üyeler tarafından merak ediliyordu.

Toplantı geçerli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 5 Mayıs Cumartesi saat 21.00'a ertelendi. Pazartesi günü yapılacak seçimlerde yeni başkanın kim olacağı belli olacak.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (3)
Nermin er 3 yıl önce
O şımarık dediğiniz düzcede bir çok iş bitiren bi kabiliyette bi genç benim bildiğim çay firması ve restaurantı var şımarıkta değil çokta yırtık biri cakallara kalcana meydan yiğitlere kalsın 10 numara da yapar
ahmet hakan 3 yıl önce
inşAllah fevai aslanın onşımarık işeyaramaz ne iş yaptıgı belli olmayan yiğenini yaparlarda akp tamamen düzcede biter
KARAR VERİLEMED İ 3 yıl önce
Hele bir anlaşsınlar anlaşamadılar o zaman toplanırlar