banner851

banner955

İGM’de Yoğun Mesai !

Düzce İl Genel Meclisi 2010 yılı bütçe görüşmelerini Kasım ayı içinde yapacak. Meclis Kurban Bayramı’nın da yaklaşması nedeniyle muhtemelen hafta sonları da mesai yapacak.

Yerel Haber 03.11.2009, 13:28
132
İGM’de Yoğun Mesai !
banner1032

Düzce İl Genel Meclisi 2010 yılı bütçe görüşmelerini Kasım ayı içinde yapacak. Meclis Kurban Bayramı’nın da yaklaşması nedeniyle muhtemelen hafta sonları da mesai yapacak. Bugün yapılan Kasım ayı ikinci birleşiminde 7 gündem maddesi görüşüldü. İl genel Meclis Başkanı Sinan Aydın başkanlığında toplanan meclis gündeme alınan maddeleri görüştü. Kasım ayının yoğun geçeceğini belirten İl Genel Sekreteri Kenan Üstünel, meclis bu ay Düzce’nin 2010 yılı bütçesini hazırlayacak. Yaklaşık 14 Milyon TL’lik bütçe tüm birimlere ihtiyaca göre dağıtılacak. Bu yıl da yine en büyük bütçesi 3 Milyon TL ile Milli Eğitim Müdürlüğü alacak dedi.


Üstünel ayrıca 2010 bütçesine yeni bir hizmet binası yapımının da konulduğunu belirterek, İl Özel İdaresi’nin mevcut yapı itibari ile hizmetler bakımından yeterli olmadığını belirterek, 2010 yılı bütçesine yeni bir hizmet binası yapılması için de bütçe ayrıldı. Projemiz hazır, Mevcut Köy Hizmetleri şantiyemizin olduğu alanda yerimiz de var. Bir sorun çıkmadığı takdirde bu yıl yeni binamızın yapımı ile ilgili de önemli bir adımı atmış olacağız dedi.

banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı