banner851

banner955

İHL MEZUNLARI İFTARDA BULUŞTU

Düzce 1998-99 İmam Hatip Lisesi Mezunları tarafından düzenlenen iftar yemeğinde mezunlar okuyan öğrencilerle bir araya geldi.

Yerel Haber 02.06.2017, 10:06 03.06.2017, 13:51
2751
İHL MEZUNLARI İFTARDA BULUŞTU
İftar programı Düzce Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulunun yemekhanesinde düzenlendi. Mezunların geçmiş yıllarda düzenlediği iftar programlarının aksine bu kez eğitim gören öğrencilerde iftarda yer aldı.

İftara Düzce İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanı İdris Çalışkan, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, Düzce İmam Hatip Lisesi müdürlerinden Zekeriya Ökten, Osman Kuyumcu İmam Hatip Lisesi Müdürü Varol Tayhan, Düzce Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Gürol Ünlü ve öğrenciler katıldı.

Akşam ezanın okunmasıyla birlikte iftar programına katılanlar oruçlarını açtı. İftar yemeğinin ardından eller semaya açılarak dualar edildi. Programın sonunda Düzce İmam Hatip Lisesi müdürlerinden Zekeriya Ökten, Osman Kuyumcu İmam Hatip Lisesi Müdürü Varol Tayhan, Düzce Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Gürol Ünlü davetlilere hitap etti.

Organizasyonu düzenleyen mezunlar adına açıklama yapan Hasan Şengüloğlu ”geleneksel hale getirdiğimiz iftarımızı bu yıl genişletmek istedik. İftar programımızda hafızlık yapan öğrencilerimizle de bir araya geldik. Katılımdan dolayı son derece memnunuz. Sayın Valimizin direktifleri doğrultusunda iftarımızı zengin sofralarında değil Kur ‘an gönüllüleri olan Hafız İHO öğrencileri ile birlikte yaptık. İnşallah önümüzdeki yıl bu organizasyonumuzu daha da genişletmeyi arzu ediyoruz dedi.
banner844
Yorumlar (6)
Sözün bittiği yer 6 yıl önce
Arkadaşlar manevi feyzi yüksek bir aydayız iftar gibi çok kıymetli bir saati polemiklere indirgemeniz tgibi bir tavır sergilemeniz müslümanın özelliği olamaz kim yada hangi grup olursa olsun ortak kaygımız Allah korkusu ve vatan olsun......
Murat 6 yıl önce
Bu okul milletindir,bedeli 15 Temmuz'da şehitlerin kanlarıyla ödenmiştir,en helal mal olan ganimet malıdır,yemeğin tamamı, şu ve peçetelere varıncaya kadar bir yemek firmasından satın alınmış ücreti ise mezunlar tarafından ödenmiştir.
öğrenci 6 yıl önce
sizin olmayan okulda yemek vermek nasıl bir hayır türü ??????????????
mezun 6 yıl önce
okul bizim kardeş, rahat ol sen, işine bak...
abeslik 6 yıl önce
sen öğrencilerin yemekhanesinde öğrencilerin yemek saatinde dernek tarafından düzenlenen bir toplantıyı icraa et. sonrada öğrenciler katıldı diye haber yap. öğrencilerin iftarına dernek üyeleri katıldı desenize şuna
mezun 6 yıl önce
bilmeden yorum yapmayın arkadaş, o yemeğin parası mezunlardan toplandı rahat olun siz...
Yeni Sayımız