banner851

banner614

İHTİYAÇ VE ÖNERİLER ELE ALINDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Yardımcısı Doç.Dr. Cengiz Tuncer, Ticaret Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Toptancı Halleri ve sebze-meyve ticareti konulu toplantıya telekonferansla katılım sağladı.

banner846
Yerel Haber 09.02.2021, 09:44
342
İHTİYAÇ VE ÖNERİLER ELE ALINDI
banner844

Ticaret Bakanlığı tarafından toptancı hallerinin yapımı, mevcutların günün şartlarına uygun hale getirilmesine yönelik il belediyelerine yönelik toplantı gerçekleştirdi.

Telekonferans üzerinden gerçekleştirilen ve 19 il belediyesinin katılım sağladığı toplantıya Düzce Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Cengiz Tuncer katılım sağladı.

Üç bölümden oluşan toplantı da, belediyelerin görev ve yetkilerine yönelik sunumun yanı sıra yeni hallerin yapımı, mevcut hallerin ise günün şartlarına uygun hale getirilmesine yönelik ihtiyaç ve öneriler ele alındı.

Yorumlar (2)
baytar 6 ay önce
cengiz sen git ameliyat yap.Sanane ıspanakdan maruldan..hiç olmayacak işler senın işler..mobing nasıl gidiyor bu arada..Birçok kişiye mobing yapmışsınız..Yarın bu işde geçecek.Nasıl bakacaksın o insanların yüzüne..
Düzceli 6 ay önce
Düzcenin sebze meyve hali Uğurcan bey tarafından sorumluluk varken en güzel günleri vardı.Belediyeye esnafların borcu yoktu,temizlik ve disiplin vardı.Şimdi gel görkü içler acısı.