banner851

banner614

İL MÜDÜRÜ YAZICI ANITA ÇELENK SUNDU

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-19 Mayıs tarihleri arasını kapsayan "Gençlik Haftası" etkinlikleri Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile başladı.

banner619
Yerel Haber 15.05.2021, 11:30 16.05.2021, 15:12
644

Düzce’de Gençlik Haftası kutlamaları koronavirüs salgını nedeniyle önceki yılların aksine az katılımla gerçekleştirilen ilk törenle başladı.

Bilindiği gibi her yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı gününü de içine alan 15-19 Mayıs tarihleri arası, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından "Gençlik Haftası" olarak kutlanıyor.

Gençlik Haftası’nın ilk gün etkinliğinin adresi Düzce Anıtpark Meydanı’nda idi. Gençlik Haftası açılış töreni koronavirüs tedbirleri kapsamında pandemi dönemi nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sosyal mesafe kuralına uyularak gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından Atatürk Anıtı önüne çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla buradaki tören sona erdi.

Törene İl Müdürü İsa Yazıcı, Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan, Gençlik Merkezi Müdürü Samet İnce ve Gençlik Liderleri katıldı.

Yorumlar (0)