banner851

banner955

İL MÜFTÜSÜ RÜSTEM CAN CEMAAT İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce İl Müftülüğü tarafından başlatılan her Pazar sabahı Düzce’nin farklı mahallelerindeki camilerde düzenlenen ‘Sabah Namazı Buluşmaları’ devam ediyor. Sabah Namazı Buluşmaları kapsamında Düzce İl Müftüsü Rüstem Can, Konuralp Şehit Kemal Işıldak Mahallesi Sertoğlu camiinde cemaat ile bir araya geldi.

Yerel Haber 01.12.2021, 17:10 01.12.2021, 16:55
891
İL MÜFTÜSÜ RÜSTEM CAN CEMAAT İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce İl Müftülüğü tarafından bir süre önce, her Pazar günü Düzce’nin farklı mahallelerinde ‘Sabah Namazı Buluşmaları başlatılmıştı.

Düzce İl Müftüsü Rüstem Can’ın da katıldığı Sabah Namazı Buluşmaları programı geçtiğimiz Pazar günü, Konuralp Şehit Kemal Işıldak Mahallesi’nde bulunan Sertoğlu Camiinde gerçekleştirildi.

Düzce İl Müftülüğü tarafından organize edilen program da, Sabah Namazının eda edilmesinin ardından Kur'an-ı Kerim tilaveti, zikir, İl Müftümüz Rüstem Can’ın sohbeti ve yaptığı dua ile tamamlandı.

Program sonunda ise cami cemaatine kahvaltı ikram edildi.

HABER: Savaş ARI                                                                            

Yorumlar (6)
Yorgun 13 ay önce
kültür mahallesine yapılan hafız hasan kız Kur'an kursunu nasıl lojmana çevirip diyanetin elamanlarına 350 tl kiraya vermenin günahını sabah namazı buluşmalarıyla zor çıkarırsın.
Kartal 13 ay önce
bence ce-ha-pe zihniyetimi anlatiyordur birileri.
esnaf 13 ay önce
pandemi de kapalı ortamda ne yaparsanız yapın yakınlarınızı tehlikeye atıyorsunuz
Sadettin Saran 13 ay önce
Sabah namazında buluşmak güzel de...
Yatsıya kadar seytanlasmayanlar için
YAVUZ0881 13 ay önce
Evet bunlar müslüman oluyor ulan bunlar müslümansa ben bunların inandıkları dine ben inanmıyorum neden çünkü haftanın kaç vaktinde orada bulunanlar abdets alıp camide namaz kılıyorlar hodri meydan sırf çorba ve kahvaltı zıkkımlanmak için oraya geliyorlar bir hodri meydan daha çoğunluğunun abdesti dahi yoktur NOKTA
DÜZCELİ 13 ay önce
SAYIN MÜFTÜM KALICI KONUTLAR FETİH CAMİİ ÇOK SOĞUK BÜTÜN CAMİLERDE KIŞ İÇİN BÖLMELER VAR BU CAMİİ NEDEN BÖLÜNMÜYOR NAMAZI BEKLERKEN SIRTIMIZ DONUYOR BİRDAHA ZOR ISINIYORUZ .
Yeni Sayımız