banner851

banner955

İL ÖZEL İDARESİ’NDE 204 YENİ İSTİHDAM

Düzce Çalışma İş Kurumu tarafından uygulanan “Toplum Yararına Program” kapsamında İl Özel İdaresi bünyesinde 204 kişinin istihdam edildiği bildirildi.

Yerel Haber 22.12.2018, 12:37 22.12.2018, 17:26
1879

İŞKUR tarafından tüm Türkiye’de uygulanmak üzere hazırlanan “Toplum Yararına Program” kapsamında çalışmalar sürüyor.  

Dün gerçekleştirilen İl Özel İdaresi toplantı salonunda gerçekleştirilen “Toplum Yararına Program” toplantısında konuşan İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin, Çalışma ve İş Kurumu Düzce İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından düzenlenen proje kapsamında İl Özel İdaresine bağlı olarak 204 kişinin istihdam edileceğini açıkladı.  

862 kişinin başvuru yaptığı proje kapsamında İl Özel İdaresi’ne bağlı olarak çalışacak 204 kişiden 50 kişinin Düzce Valiliği, 50 kişinin İl Müftülüğü, 34 kişinin Sağlık İl Müdürlüğü, 10 kişinin Kültür Turizm Müdürlüğü ve 60 kişinin de İl Özel İdaresinde 6 ay süreyle istihdam edileceği bildirildi.

204 kişinin iş başı yapacağı program süresince asgari çalışanlara ücret ödenecek ve SGK primleri yatırılacak. Katılımcıların ücretleri ile SGK primleri İŞKUR tarafından finansa edilecek.
Metin ayrıca toplantıda, İl Özel İdaresinde 6 ay boyunca çalışacak vatandaşlara koşullar hakkında da bilgilendirmede bulundu.

HABER: Ö .YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ 

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (6)
Neslihan 4 yıl önce
Herkes torpilini alıyo akpartiliysen daha çabuk alınıyo kackez yazıldım cıkmıyo bitürlü sürekli aynıkişilere cıkıyo oy zamanında gitsinler torpil yaptıkları versin oyu bizim oyumuzu hicce sayolar
Özel çiftlik 4 yıl önce
Girenlerin kriterini ne belirliyor. Orada çalışanların birinci derece yakınları varmı. Kaç yıldır synı kişiler çalışıyor. Masa işkeri kimlerin yakınlarına veriliyor. Bir araştırılsın. Dimi.
İyi 4 yıl önce
Kaç tane yandaş torpilli varsa hep orada
Vatandaş 4 yıl önce
İşkuradan her alımda aynı kişiler var gidip akşama kadar oturup maaş alıyorlar. Mesela 4 cü defa çalışacak olan var lütfen çalışmayanlar çalışsın dikkat edilsin
İŞSİZ VATANDAŞ 4 yıl önce
BRAVO GÜZEL BİR SEÇİM YATIRIMI DAHA. ASLOLAN BU VATANDAŞLARIMIZA DAİMİ İŞ VERMEKTİR. 6 AY SONRA YANİ SEÇİM BİTİNCE HEPSİ İŞSİZ Mİ KALACAK.
6 ay az 4 yıl önce
6 ay yerine 8 yada 11 ay yapsa biz Daha ii olur
20
açık