banner851

banner614

İLLERDEKİ SAYILAR AÇIKLANDI

Yapılan bir araştırmada Türkiye’deki illerde bulunan camilerin rakamları açıklandı. Düzce genelinde toplamda 669 cami bulunuyor.

banner619
Yerel Haber 26.05.2018, 17:57 28.05.2018, 14:53
5367
İLLERDEKİ SAYILAR AÇIKLANDI

Ülke genelinde değişik konularda araştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Bir araştırmada şehirlerdeki cami sayıları konusunda oldu. 81 ildeki yapılan araştırmada illerdeki cami sayıları açıklandı. Düzce’de toplamda 669 cami bulunuyor.

Vatandaşların yardımlarının da etkili olduğu cami yapımlarında ülke dışında Avrupa ve çoğu ülkede camiler bulunuyor. Araştırma sadece hazır vaziyette ve ibadete açık olan camileri kapserken Düzce’de mevcut camilere ek cami inşaatları da devam ediyor.

Düzce’de inşaatı devam eden ve boyutuyla dikkat çeken camiler arasında Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi yanında yapılan cami inşaatı dikkat çekiyor. Düzce merkez dışında Akçakoca, Cumayeri, Kaynaşlı, Gölyaka, Çilimli, Yığılca ilçelerinde de cami yapım çalışmaları devam ediyor.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (23)
düşünceli deli 3 yıl önce
mümine her yer ibadet yeri. önemli olan ibadet etmeyi düşünecek kadar insan yetiştirmek. hırsızlık tecavüz madde bağımlılığı her geçen gün artıyor. eğitim ve öğretim şart...
Hop 3 yıl önce
Bütün okullar camıye dönüştürülsün anaokulları değil çocukcamilerı açılsın...ohh rahatladım be
mescid yapılmalı 3 yıl önce
bu kadar cami yeterli mahalle aralarına mescidler yapılmalı camilere de imaret han hamam aş evleri ilave edilmelidir hem cemaat artar hemde camiler boş kalmaz merkez camileri 7 gün 24 saat açık olmalıdır
Recep 3 yıl önce
Ne işe yarar bu kadar cami herşeyin fazlası israf
Bende duzceliyim 3 yıl önce
TÜRKIYE DE YETERINCE CAMII VAR ..ŞÜKÜR.. AMA OKULDA OLSUN YAPINKI SEVABA GIRIN..ÇOCUKLARIMIZ OYU EĞITIM GÖRSÜN EGITIMIN OLMADIĞI YERDE CEHALET OLUR..
Beçili Komünist 3 yıl önce
Camiyi değilde namaza gelip milletin özelini kurcalayan fesat sinsi hain ve uyuzları eleştirin bence. Burda birkaç kişi var camiden çıkmazlar ama insan değiller.
vatandas 3 yıl önce
israf haram degılmı dınımızde bızım mahallede 4 tane var gerısını sen dusun kucucuk bı yerde
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Mümine heryer mabettir önemli olan temiz imandır cami sayısına göre hesaba çekilmicez kul hakkı yediysen yandın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın