banner851

banner955

İMAR MÜDÜRÜ ERDOĞAN'IN MUTLU GÜNÜ

Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Hamit Erdoğan Mimar Melisa Menekşe ile dünyaevine girdi. Çiftin nikahını Belediye Başkanı Dursun Ay kıydı.

Yerel Haber 03.02.2019, 14:21 04.02.2019, 23:41
2898
Düzce Belediyesi'nin mutlu günü... Uzun yıllardır belediyede görev yapan İmar ve Şehircilik Müdürü Hamit Erdoğan hayatını aynı birimde görevli Mimar Melisa Menekşe ile birleştirdi.

Bağlantı Yolu üzerindeki bir düğün salonunda gerçekleşen törene belediye personeli başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.Dursun Ay döneminde eski İmar ve Şehircilik Müdürü Mesude Özcan'ın İstanbul'a tayini çıkması ile müdürlük görevine gelen Erdoğan'ı en mutlu gününde bir önceki dönemin yönetim kadrosu da yalnız bırakmadı. Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, eski Başkan Yardımcıları Ali Güney ve Murat Caymaz ile Mesude Özcan da düğünün davetlileri arasında yer aldı.  Genç çiftin nikahını Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kıydı. Nikahın ardından gerçekleşen takı merasimi sonrası çalan müzikler eşliğinde hem yeni evli çift hem de davetliler doyasıya eğlendi.

Öncü Medya Ailesi olarak Erdoğan çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


Haber: C.ÜSTÜNER
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (2)
Ali 4 yıl önce
Allah mesut bahtiyar etsin inşallah mutluluklar diliyorum
DUGUN 4 yıl önce
ALLAH HAYIRLI UGURLU MUTLU MESUT ETSIN
18
açık