banner851

banner614

İMARDA DENETİMSİZLİĞİ FIRTINA VURDU

Düzce’de etkili olan fırtına ve sağanak yağış özellikle imarda denetim konusunda eksik kalındığı gerçeğini ortaya çıkardı. İzinsiz yapılan derme çatma çıkıntı ve çıkmalar ile bina üzerlerine gelişi güzel yerleştirilen reklam panoları fırtınanın etkisi ile yollara saçıldı.

banner619
Yerel Haber 27.06.2018, 14:27 27.06.2018, 17:46
2712

Dün akşam saatlerinde etkisini gösteren kuvvetli sağanak yağış ile birlikte gelen şiddetli fırtına Düzce’yi savaş alanına çevirdi. Fırtına ve sağanak yağışın felç ettiği Düzce’de özellikle şehir merkezinde meydana gelen maddi hasar nedeniyle birçok vatandaş mağdur oldu.

Fırtına ağaçları kökünden söküp şehir merkezini yerle bir ederken, binaların üzerindeki reklam panoları da fırtınanın etkisi ile devrildi. Mehmet Akif Caddesi üzerinde bulunan balıkçının üzerine derme çatma bir şekilde yerleştirilmiş olan reklam panosu yerle bir oldu. Devrilen panosunun olası bir felaket yol açmaması ise sevindirdi.

Reklam panolarının yanı sıra gelişi güzel yapılan çıkıntı ve çıkmalar da fırtına ve sağanak yağıştan nasibini aldı.

Düzce’de yaşanan bu felaketin ardından ortaya çıkan manzara da izinsiz yapılan yapılar ile birlikte  imarda denetimin eksik kaldığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (2)
HER YAĞMURDA 3 yıl önce
Düzcede her yağmurda balıkçılar zarar görüyor seneler evvel sel götürmüştü bir tekneyi asar deresinde.şaka bir yana ciddi bir afet sel
mhp 3 yıl önce
akp 2 koltuğu da kaybeder seçime gidersek