banner851

banner614

İNÖNÜ PARKI İÇİN 2. İHALE!

banner619

Düzce Belediyesi'nin yıllarca sözleşme yenileyerek mevcut müstecire verdiği İnönü Parkı için 2. kez ihale düzenleniyor. Yeni göreve geldiği günlerde Başkan Dursun Ay tarafından iptal edilen ve uzun süredir akıbeti tartışma konusu olan İnönü Parkı ihalesinin yenisi 24 Mayıs 2018 Perşembe günü yapılacak.

banner846
Yerel Haber 14.05.2018, 13:21 15.05.2018, 16:19
3030
banner844

Düzce Belediyesi'nden İnönü Parkı ihalesi için sonunda tarih geldi. 2017'nin son aylarında yapılması beklenirken, 2018'in Mayıs ayına kadar sarkan ihale için tarih 24 Mayıs 2018 olarak belirlendi.

Bilindiği gibi 28 Eylül 2017 tarihinde 7 talipli ile gerçekleşen ihale sonucunda Can Otomotiv aylık 200 bin TL artı KDV ile İnönü Parkı'nın işletmeciliğini kazanmıştı. Ancak ekim ayında göreve gelen Başkan Dursun Ay, İnönü Parkı ihalesini iptal etmiş ve gerekçe olarak ise Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı'nın ihaleyi incelemeye almasını göstermişti.

1.5 ay içinde yapılması beklenirken, neredeyse 2018 yılının ortasına kadar ötelenen ihale, 24 Mayıs 2018 Perşembe günü Belediye Meclisi Toplantı Salonu'nda yapılacak. İhaleye, yıllarca sözleşme yenileyerek işletmeciliği sürdüren Cahit Aydın'ın yanı sıra çok sayıda taliplinin katılması bekleniyor.

Düzce Belediye Meclisi'nde geçtiğimiz ocak ayında alınan karar gereği Düzce'deki sosyal donatılar artık 5 yıl süre ile kiraya veriliyor. Bu kapsamda İnönü Parkı da açık teklif usulü arttırma ile 5 yıl süreyle kiraya verilecek. İlk ihalede parklar 3 yıl süreyle ihaleye çıkarılmıştı.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (23)
Zeki 2 yıl önce
Senelerdir düzcelinin kanını emen bu sülük kaç para vergi verdi açlklansın maliye ve mali polis göreve
@
canlı müzik 3 yıl önce
park etrafındaki cafe lerde akşamları rda oturanlar sesten evlerinde uyuyamıyor bunları dikkate alan yok hastasımı var cenazesimi var insanın soran yok belediye ye defalarca söyledik ama fayda yok
Bir yolcu 3 yıl önce
Sayin başkanım çok paraya ihtiyacı olan var .benim gözüm az parada siz orayı simit evi yapmam için bana verin söz veriyorum çay 1.5 olacak.kimseye ha bre ne alırsınız diye sordurmakta yok.hatta ilk bayramda halk günü. Az paraylada yaşanır.
olur 3 yıl önce
ihaleye herkes giriyor yandaşlıkla lakası ne yılların adamı cahitten can otomativ nasıl aldı o zaman mantıklı yorum yapalım ki cümle israfı olmasın.
tüm ailelerin kullanabileceği ve fiyat olarak uygun hale getirilmeli. merkezde çok güzel bir yer fakat bit türlü insanların ragbet edecegi yer olamadı inşAllah bu sefer diğer şehirlerdeki gibi güzel bir düzenleme yapılarak her kesime hitap edilir.
Duzceli 81x81 3 yıl önce
Park ihalesi bir kisiye verilmemeli bölüp 2 yada 3 kişiye verilmeli cahit aydın hiç ihaleye sokmamak lazım sayın vali bey askan ay beraber yapması lazım ihaleyi yoksa duzcede ihtiyac sahipleri cok
kasaba 3 yıl önce
cahit birazcık düzceyi seviyorsa elini çeksin artık. illAllah dedirtti artık
Çıkar ilişkileri 3 yıl önce
Mehmet Keleşle Cahit aydın kapıştı ihale yapıldı keleş gitti baktılar Cahit tehlike Hikmet Faruk fevai kualisyonuyla Başkan yapılan dursun ay dörtlüsü ile Cahit aydın yavaş yavaş parti içinde bitirilmeye çalışıldı devamını izleyip görücez.
Erdal alparslan 3 yıl önce
Haram zikkim olsun ordan senelerdir haksiz para kazandiysan buna da kimler vesile olup bu yalamalikla sana yol verdilerse burunlarindan fitil fitil gelsin.eger ben yaniliyosamda farketmez yanilmisim derim.adinizi soyadinizi yazin kimden kor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
az bulutlu