banner851

banner955

İŞ BAŞA DÜŞTÜ

2017 Yaz Programı kapsamında Düzce Belediyesi tarafından başlatılan asfalt çalışmaları bir yandan devam ederken, yıllardır sorunlarına çözüm bulamadıklarını iddia eden vatandaşlar da el arabasına doldurdukları mıcırlarla mahallelerinde meydana gelen derin çukurları kapattı.

Yerel Haber 29.04.2017, 16:17 29.04.2017, 17:44
2823

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kışın birçok olumsuzluğa neden olan yolların asfaltlanmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, belediye ekipleri, Uzunmustafa Mahallesi'nin ardından Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarına başladı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2017 Asfalt Programı çerçevesinde bu yıl Düzce'de asfaltsız mahalle kalmayacağını sık sık yinelerken Düzce'de en çok eleştirilen konuların başında gelen yollardaki derin çukurlar için isyan sesleri bu kez Beyciler Mahallesi 1616.  Sokak'tan yükseldi.

Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına ulaşan görüntüde bir vatandaş, mahallelerinde meydana gelen derin çukurlara 3 yıldan beri müdahale edilmediğini öne sürerek belediyeye olan tepkisini dile getirdi. El arabasına doldurduğu 2 kamyon mıcırla mahallelerinde meydana gelen derin çukurları kapatmaya çalışan komşusunu görüntüleyen bir vatandaş, "Düzce Belediyesi'nin elemanları yetersiz kaldığı için yollarımızı kendi çabamızla düzeltiyoruz      " sözleriyle yetkililere seslendi.

Yorumlar (13)
mucur 6 yıl önce
caldığınız mucurla de o yoldediğin yeri terkini yap avlunu cek konuş
Alperen 6 yıl önce
Belediyede Suç Yok En Güzelini Yapıyor Nasıl Yönetilmek İstemiyorsanız Düzce Belediyeside Sizi o şekilde Mükafatlandırıyor Boşuna Sızlanmayın
Düzceli 6 yıl önce
Düzcede nerede alt yapı var yok bilmeyen bir başkana sahibiz.Sn.CUMHURBAŞKANI görevden alır inşaALLAH.Belediteye çalışan insanlar alınır hısım akrabalar otel gibi kullanıyor akşam evde gündüz belediyede yatıyorlar.Zavallı beledıye.
Laz81 6 yıl önce
Yollar toz duman içinde belediyenin bisey yapması lazım acil
SÜLEYMAN METE 6 yıl önce
Belediye Seçimlerinde Düzcenin en düzgün en namuslu en kalender adayı en düşük oyu aldı.Herkes kendi işini kendi yapsa da bize müstahak...
Ak seçmen 6 yıl önce
Hepinize müstehaktır hiç ağlamayın akp ceketini assa alır düzcede keleş belediyeye sülalesini doldurmuş
Eseveyk 6 yıl önce
Depremiyle çukuruyla artezyeniyle kuyusuyla çook sevdim seni Düzce.. Çilenin yüksek lisansını yaptırdın. Hayat Üniversitesinin Izdırap fakültesinden mezun ettin beni. Verdiğin her zorluğu avantaja çevirdim. Senle yaşayıp sana sitem edemem.
Düzce 6 yıl önce
Çobanda saga dönecek araçlara neden kırmızı yanar anlamış degilim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız