banner851

banner614

İş Hanından çıkan suyun tahliye olduğunu söylendi.

banner619

Dört gündür iş hanının otoparkından tahliye edilen suyun neden tahliye edildiği konusunda açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı İsmail Bayram, suyun risk oluşturduğu için tahliye edildiğini ifade etti.

banner846
Yerel Haber 28.09.2009, 16:05
207
İş Hanından çıkan suyun tahliye olduğunu söylendi.
banner844

Birkaç gündür iş hanınından çıkan suyun yollara akması sonrası vatandaşlar Belediyeyi arayarak su patlağı olduğunu ve suyun yollara aktığını söylemişlerdi. Belediye Başkanı İsmail Bayram konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bayram yaptığı açıklamasında iş hanının altındaki otoparkın geçtiğimiz günlerde yağan yağmurlar sonucu dolduğunu ve bina için sıkıntı yarattığını ifade etti. Vatandaşların iş hanından çıkan suyu gördüklerini ve kendilerine su patlamış diye ihbarda bulunduklarını söyleyen Bayram, vatandaşların da dikkatinden kaçmayan konunun su tahliyesi olduğunu vurguladı. Yapılan tahliyenin birkaç gün daha süreceğini belirten Bayram, iş hanının altı boşalana kadar tahliyenin devam edeceğini ve yollara akan suyun mecburen akıtıldığını belirtti. İş hanının otoparkının açılacağı konusundaki söylentilere de açıklık getiren Bayram, “Böyle bir çalışmamız oldu. Fakat binanın güçlendirilmesi gerekiyor. Bunun için bu çalışmamızdan vazgeçtik.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu