banner851

banner614

İSKELEDE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

banner619

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün sezonu da hız kazanırken yaşanan ilginç evlilik teklifleri de gündemdeki yerini aldı. Teğmen olarak görev yapan bir genç Akçakoca sahilinde sevgilisine yaptığı evlilik teklifi saniye saniye görüntülendi.

banner846
Yerel Haber 06.06.2018, 15:29 08.06.2018, 11:26
8295
banner844

Sahiliyle ön planda olan Düzce’nin denize açılan kapısı Akçakoca’da ilginç anlar da yaşanıyor. Yaz aylarının gelmesiyle turistlerin akın ettiği Akçakoca’da bir genç, sahildeki iskelede kız arkadaşına unutulmayacak anlar yaşattı.

Kayseri’de komando teğmen olarak görev yapan Murat Bolat, bir aydır görüştüğü Düzce Selamlar Köyü’nde yaşayan Zeliha Demir’e Akçakoca iskelesi üzerinde sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu. Aileler arasında tanıştırılan ve bir aydır görüşen çiftin yaşadığı bu özel an ise kamera ile kayıt altına alındı.

Evlilik teklifi, Bolat’ın sevdiği kızı bir sürpriz yaparak iskelede gezintiye çıkarmasıyla başladı. Damat adayı Murat Bolat’ın iskele üzerinde cebinden çıkardığı yüzüğü kız arkadaşına takdim ederek evlenme teklifi etti.

Zeliha Demir’in teklifi kabul etmesiyle mutlu çift, birbirine sarıldı. Bir süre iskele üzerine kurulan platformda oturup anın tadını çıkaran ikili, bu özel anlarını kayıt altına aldırarak ölümsüzleştirdi.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (19)
DAMAT ADAYI :) 3 yıl önce
Saygılarımla.. :)
DAMAT ADAYI :) 3 yıl önce
Sizlerin "Batı Özentisi" diye değerlendirdiğiniz olayı ben eşime olan saygı ve değer olarak değerlendiriyorum.Bir Hadis-i şerifte de yer aldığı üzere "En üstün mümin, hanımına, en iyi, en lütufkâr davranan güzel ahlaklı kimsedir" yer alır.
VATANDAŞ K 3 yıl önce
boş boş konuşmayın çocuk ne kadar güzel evlenme teklifi etmiş.içinden gelmiş.siz etmezsiniz o size kalmış.mutluluklar kardeş.
DAMAT ADAYI :) 3 yıl önce
Öncelikle ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Cevap yazmama asıl sebep olan bazı arkadaşların düşünceleridir. Ne yazık ki bu arkadaşlar ezberci bir mantıkla olaya yaklaşıp namıdeğer o etiket cümleyi kullanmaktan vazgeçmemişler.
AHMET 3 yıl önce
Herşey güzel de, bir de hazırlanan masada yiyecek, içecek olmasaydı Ramazan günü iyi olurdu.
Ali 3 yıl önce
Diz çöküleceek,çööök,yüzükçıkaar,yüzüktakılacak.teğmenim senin askerliğin yeni başlıyor.
akçakocalı 3 yıl önce
reklam kokan hareketler bunlar,daha dur 1. ay bi tanışın hele
Batılı bir olay 3 yıl önce
Batılılara ait bir hareket olan diz çökme ne dinimizde ne adetlerimizde yeri yok. Ayrıca diz çökmeyle olmuyor o işler.boşanma katsayısınabak,haberlere bak topu diz çökmüştür yada enaz %90'ı.aşırı antipatik.eminim kadınlarda böyle düşünüyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık