banner851

banner614

İSTANBUL DÜZCELİLER DERNEĞİNDEN DAVET

İstanbul Düzceliler Derneği 22 Eylül Pazar günü yaklaşık 2 bin kişilik bir piknik düzenlecek. İlk defa geniş kapsamlı bir organizasyonla Düzcelileri bir araya getirmek isteyen Dernek, tüm Düzcelileri pikniğe davet ediyor.

banner619
Yerel Haber 16.09.2013, 19:22
274
İSTANBUL DÜZCELİLER DERNEĞİNDEN DAVET

İstanbul Düzceliler Derneği kurucusu Hamza Cebeci, Başkanı İlyas Çelebi ve diğer üyeleriyle beraber Öncü Kurumları Yönetim Kurulu başkanı Önder Tonyalı ile görüşen dernek başkanı İlyas Çelebi, ziyaretin amacının 22 Eylül'de İstanbul'da düzenlenecek piknik olduğunu söyledi.

Tüm düzcelileri pikniğe davet eden İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı kurucusu Hamza Cebeci pikniğe dair açıklamasında; Pikniğin İstanbul Başakşehir'de gerçekleşeceğini söyleyerek tüm Düzcelileri davet ettiklerini ifade etti. Cebeci, Pikniğin 2 bin kişilik kapasitesi olduğunu da belirterek, piknikte eğlenceler düzenleneceğini ve mehter takımınında getirileceğini ekledi.

İstanbul Düzceliler Derneği yeni Başkanı İlyas Çelebi' de pikniğin Düzceyi tanıtma açısından önemli olduğunu belirterek amaçlarının insanların kaynaşması olduğunu söyledi.

 

banner844
Yorumlar (0)