banner851

banner955

İSTANBUL HAYALLERİ DÜZCE’DE BİTTİ

Türkiye’ye sığınarak Bartın’a yerleşen ancak İstanbul’da yaşama hayali ile bindikleri araçtan iddiaya göre “İstanbul” denilerek Düzce’de indirilen 21 Afgan, Karaca Mahallesi’nde bugün hareketli anlar yaşandı.

Yerel Haber 16.03.2018, 12:52 17.03.2018, 16:07
4710

Bugün Karaca Mahallesi’nde Afganlı 21 şahıs Türkiye’ye sığınmacı talebinde bulunmak üzere çıktıkları yolda Düzce’de tespit edilerek işlemler için emniyete götürüldü.

Karaca Mahallesi Muhtarı Bahattin Gümüş, Karaca Camii bahçesindeki yabancı uyrukları şahısların dikkatini çekmesi üzerine durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler geldi.Türkiye’ye sığınma talebi onaylanan 21 Afgan uyruklu şahsın 16 gün önce ülkeye giriş yaptığı ve yaşamaları için Bartın’a gönderildiği öğrenildi. Ancak Bartın’da değil İstanbul’da yaşamak isteyen Afganlar’ın bindikleri vasıtadan İstanbul’a geldikleri söylenerek Düzce’de indirildiği iddia edildi. Düzce’deki Karaca Camii bahçesinde tespit edilen Afganlı kişiler polis ekiplerince otobüse bindirilerek, işlemleri için emniyete götürüldü.Öte yandan aç susuz Düzce’ye kadar gelen Afgan Uyruklu şahıslara polis ekipleri tarafından meyve suyu ve poğaça ikramında bulunuldu.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (17)
Kenana cvp 5 yıl önce
kenan efendi neresi türk.Türkçe konuşmazlar örf adetleri bizim gibi değil.Kadın kız taşlamak türklüğün adeti değil arap adetidir.En önemlisi Türkler savaştan kaçmaz ülkelerini terk etmek suriyeliye bak gör.
Düzceli.. 5 yıl önce
Neydi bu madde Osmanlını parçalanması.. 100 yıllık reklam arası verdik diyen TC düşmanlarına dikkat edin...En önemli bilim matamatik, ülkenin geldiği borç durumunı, varlık fonunu, Eğitimde, tarımda, hukukta geldiği noktayı bir düşünün..
Düzceli.. 5 yıl önce
Bu ülkeye blinçli olarak her yerden mülteci alınıyor..Siyonizm in kurucusu Thedore Hertz in 1897 Basel toplantısında alınan 6 maddenin 5 i gerçekleşmişken, birileri Kuvayi milliyeyi kurdu 1923 te 6 ıncısını sekteye uğrattı.. Neydi bu madde Osmanlını parçalanması..100 yıllık reklam arası verdik diyen TC düşmanlarına dikkat edin...En önemli bilim matamatik, ülkenin geldiği borç durumunı, varlık fonunu, Eğitimde, tarımda, hukukta geldiği noktayı bir düşünün...
ReCo 5 yıl önce
Bu eleştirilerı Yapanları düzceden atmak lazım..
Arap sevici 5 yıl önce
sen git receo..Arap sevici...
Yerli 5 yıl önce
Akparti hukumetinin Turk milletine attigi en buyuk kazik multeci sorunudur. Derhal onlemleri alinmali
sadece insan 5 yıl önce
adamlara bak sen, Bartın da değil, İstanbul da yaşamak istiyorlarmış :) Etiler veya Beşiktaş çevresini düşünür müsünüz sevgili afgan kardeşlerim?
sorumsuzluk 5 yıl önce
15 gün ve 1 ay aralıkla Afganistan dan vana sınırdan geçiyorlar ve bunlar rahatlıkla geçip cnm duzce me kadar geliyorsa düşünün teröristler nerelere geliyordur
Düzceli Vatandaş 5 yıl önce
Sınır dışı edilsin Güzel şehrimizin nüfusunu artırıyorlar üstelik ne oldukları belli değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu