banner851

banner614

İŞTE İLK KONUŞMALAR

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın başkan ve meclis başkanı seçimleri sona erdi. Seçimlerin ardından konuşmalar yapılırken Başkan Tuncay Şahin, 25 yıldır böyle blok listenin çıkmadığını belirtti.

banner619
Yerel Haber 07.04.2018, 13:49 07.04.2018, 17:54
3342

Geçen haftadan beri heyecanla beklenen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde sonuçlar ortaya çıktı. TSO Başkanı Tuncay Şahin olurken Meclis Başkanı ise Ahmet Dertli oldu. Seçimlerin ardından konuşmalar da yapıldı.

“25 yıldır böyle blok liste çıkmadı”
“Hepinize teşekkür ederiz. Bizden önce görev yapmış yönetim kurulu başkan ve başkan yardımcıları meclis üyesi arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ederiz.  Sayın bakanımıza, vekillerimize sonsuz teşekkür ederiz. 25 yıldır böyle blok liste çıkmadı. Çok güzel bir birliktelik sağladık. Bunda sonra bunu taşıyacağız. Sayın bakanımızın emrettiği şekilde Düzce’ye en iyi hizmetleri getirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.
“Hedefimiz Düzce’yi daha iyi yere getirmek”
Seçimlerde TSO Meclis Başkanı olan Ahmet Dertli ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“1 Nisan’da yapılan oda meclis seçimlerinden sonra seçilen seçilmeyen tüm arkadaşlarımızın adına bugün yönetim meclis ve genel kurul delegelerinin seçimlerini yaptık. Tek liste halinde belki uzun zamandır Düzce’de beklenen oda meclis üyelerinin tamamıyla tüm gruplar 31 oyla seçildi. Bundan sonra tek hedefimiz Düzce’ye  4 yıllık görevimiz içerisinde daha ileri bir çıtaya çıkartmak.  Sayın bakanımızla birlikte hareket edip tüm birikmiş sorunları bitirmektir görevimiz. Düzce’de seçilen seçilmeyen tüm arkadaşlarımızın meclis başkanıyım. Hepsiyle her zaman kontak halinde, sorunları aşamasında çözüm noktasında görevimizin başında olacağız. Yönetimle uyumlu bir şekilde çalışacağız. Siyasilerimizle, bakanımızla birlikte çalışacağız”  “Lütfen bunlara izin vermeyin”
Eski Meclis Bakanı Ertan Taşlı ise yaptığı konuşmada;

“Yaklaşık 4 yılın üzerinde meclis başkanı olarak görev yaptım. Özellikle 28 arkadaşımızla birlik ve beraberlik içinde meclis iradesi ortaya koyduk. Benim burada söyleyecek çok sözüm var. Hepsi birlik ve beraberlikle ilgili olur. Haksızlıklara boyun etmeden birlik ve beraberlik içinde çalışmanız lazım. Ortaya koyulan irade sayın Bakanımızın, milletvekillerimizin iradesi olduğu için bizde yanında olduğumuzu söylemek istiyorum. Geçmiş dönemde yapılmış lekeler var, kalem oyunları var. Lütfen bunlara izin vermeyin” ifadelerini kullandı.


 

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (26)
Ìzzet Alçelik 3 yıl önce
Tuncay Șahin kardeșimize güveniyorum.. iyi bir Düzce sevdalısı olduĝuna eminim. Bașarılar diliyorum kendine ve ekibine.
Ertan başkan 3 yıl önce
Yorumları okumuşsundur bunlardır bir ders çıkarılmasını anlamışındr bu kadar kendini büyük görme başkan son başkanlığında elinden alınacak demedi deme kendini çok büyük zannediyorsun ama senden büyük ALLAH varinaanları üzme yoksa üzülürsün
Ey gafile cevap 3 yıl önce
Büyük caminin önüne sandık koymana gerek yok ey gafil kendi odasının seçimini genel kurul adı altında geçmesin sandık koysun seçim yapsın geçsin görelim.
EY gafil 3 yıl önce
Sana diyorum Ertan Başkanın arkasında esnaf var esnaf adam girdiği gruptan seçildi ayak oyunlarınızla sadece aday olmadı gel büyük cami önüne bir sandık koyalım bakalım Ahmet Dertlimi Tuncay Şahin mi ErtanTaşlı mı seçilir Ertan Taşlı sayesinde birlik beraberlik oldu yoksa ne adaylar ne çizikler sandıktan başka hangi isimler çıkar görürdünüz NECİP FAZIL NEDEMİŞ SİZE TEK BİR ŞEY SÖYLÜYORUM ÇUKURSUNUZ ÇUKUR
HAKAN 3 yıl önce
HİKMET KESKİNİN TEYZESİNİN OĞLU OLMAK DIŞINDA BU AHMET DERTLİ KİMDİR NE İŞ YAPAR GERÇEK ANLAMDA BİLEN VAR MI ? LOJİSTİK FİRMASI YOK CALL CENTER İŞLETİYO FİLAN GİBİ DEDİKODULAR VAR..GERÇEKTEN BU AHMET DERTLİNİN NE İŞ YAPTIĞINI BİLEN VAR MI ?
Nasıl bir seçim. 3 yıl önce
Tüm Konuşmacılar bakan ve siyesetin isteğiyle seçildiğini söylüyor. Odalar siyasetlerden bağımsız çalışıyor diye biliyorum.Nasıl bir seçim anlamadm.Yine de temennim seçilenlerin Düzce nin işsizliğine,kalkınmasına ve alanlarıyla ilgili tüm sorunlara sahip çıkması ve İlimizin kalkınması.
a. sümer 3 yıl önce
sayın tüncay beyin tso başkanlıgını kutluyorum Allahım mahcup etmesin .kendisinin düzcemize çok faydalı olacagına inanıyorum .tso başkanlıgı o koltugun hakkını verecek başkanını bulmuştur .hayırlı olsun
Bu ne fesatlık 3 yıl önce
Adam aday oluyor olma çığırtkanlığı ondan başka adam mı yok muhabbeti aday olmuyor uyumlu bir davranış sergiliyor tamam birlik beraberlik olsun diyor şimdi bunuda eleştiriyorsunuz çamur atıyorsunuz 31 kişiden kim aday olduda Ertan Başkan olsun
Hadi orda 3 yıl önce
İlk virajda kavga var
Bu Tuncay Sahin’in basari 3 yıl önce
Hep soyledik TSOyu bu saatten sonra ancak Tuncay Sahin bir cati altinda toplar dedik. TSO hic gormus mu 31uyenin destekledigi baskani? Helal olsun Tuncay Sahin. Yolun acik olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın