banner851

banner614

İŞTE YENİ MÜDÜRLER

banner619

Düzce Belediyesi'nde değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Şimdi de birim müdürleri için revizyon düğmesine basılıyor. Değişeceği gündeme gelen 7 müdürün yerine telaffuz edilen isimler arasında en dikkat çeken ise İsmail Işıldak... Eski Başkan Keleş'in geçtiğimiz temmuz ayında Mali Hizmetler Müdürü iken uzman kadrosuna aldırdığı İsmail Işıldak'ın Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne getirilmesi planlanıyor. Diğer taraftan müdürlük koltuğuna gelecek yeni isimlerin bir çoğunun İsmail Bayram'ın çalıştığı isimler olması dikkat çekti.

banner846
Yerel Haber 30.10.2017, 13:27 31.10.2017, 14:58
8307
banner844

Son 1 yıl içerisinde sık sık müdürlerin değiştiği Düzce Belediyesi, yönetimin başına Dursun Ay'ın gelmesi ile birlikte yeni bir revizyon ile karşı karşıya...

Düzce Belediye başkan yardımcılıklarında yaşanan istifalar sonrası Ali Güney ve Kadir Badur'un  yerine belediye meclis üyeleri içerisinden iki ismi getiren Başkan Dursun Ay, müdürlerde de değişime gidiyor. Birim müdürü olarak çalışmak istediği isimlerle bir ön görüşme gerçekleştiren Başkan Ay, şuan için 6 müdürü değiştirme kararı aldı.

Buna göre; Zeynan Karabacak'ın müdürlük koltuğunda oturduğu Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne İsmail Işıldak, Nurullah Şahin'in müdür olduğu Ulaştırma Müdürlüğü'ne Eyüp Yurdakul, Ferit Girgin'in müdürlük yaptığı Destek Hizmetleri'ne Ümit Bayrakdar, İlyan Danış'ın koltukta oturduğu İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne Muhtarlık İşleri Müdürü Samim Yavuz, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'ne ise Mustafa Herem'in getirilmesi planlanıyor. Ayrıca Belediye Başkan Yardımcısı Mesude Özcan'ın ise yıllarca vekaleten yürüttüğü İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevine bu kez asaleten getirileceği de gündeme geldi.

Henüz imzadan çıkmayan ancak bu hafta içerisinde kesileşmesi beklenen değişimde en dikkat çeken isim ise İsmail Işıldak... Geçtiğimiz temmuz ayında eski Başkan Mehmet Keleş tarafından Mali Hizmetler Müdürü iken uzman kadrosuna alınan Işıldak, şimdi Temizlik İşleri Müdürü olarak yeniden üst yönetime getiriliyor.

Yine Keleş tarafından Düzce Basın ve Halkla İlişkiler Birimi'nin başına Ankara'dan getirilen Gülin Okay'la da bugün itibariyle yollar ayrıldı. 

Öte yandan eski Belediye Başkanı İsmail Bayram'ın çalıştığı isimlere yeniden müdürlük kadrosu verilmesi de dikkat çekti.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (60)
A. Rahim 4 yıl önce
Syn. EYÜP YURDAKUL beyefendinin getirilmesi kadar isabetli bir secim olamazdı. Isı bilen güler yüzlü saygılı trafik konusunda bu kadar kendini yetiştirmiş bu isin okulunu okuyup uygulamasını yıllarca yapmış biri. Tebrikler...
alaattin cengiz 4 yıl önce
ismail ışıldak müdürüm kaliteli, dürüst, saglam karakterli, özü sözü doğru bir insandır. geçmişte yaptıkları geleceginin garantisidir. hiçbir zaman degerini kaybetmez.
Hasan 4 yıl önce
KELEŞ'in ilk döneminde kontenjan encümeni yaptığı İsmail bayram sattı koltuğuna oturdu.Bi firmada müdürlük yaparken iki dönem encümen yaptığı Dursun AY sattı koltuğuna oturdu. Dursun AL Bayram zamanında birlikte çalıştı vefa borcumu var ki
FERDİ BABA 4 yıl önce
DEĞERLİ MÜDÜRÜMÜZ SYN EYÜP YURDAKULA VE TÜM ULAŞTIRMA PERSONELİNE DERİN SAYGILAR SUNAR BAŞARILASR DİLERİM ÇOK GÜZEL İSABETLİ BİR KARAR
Ulaştırma 4 yıl önce
Şöförlerdeki denetimi şöför seçilirken bakılan krıteri kimlere emanetiniz yolda giderken yeni müdürün yaptırımlarını görecez
Destek 4 yıl önce
Ne iş F.GİRGİN gitti Ü.BAYRAKDAR geldi. Al birini vu öbürüne. Ferit GİRGİN de hiç olmazsa omurga vardı. Ü.Bayrakdar müdür olacam diye Keleş ve Ali Güney tayfasının her dediği işi gözü kapalı yapan biriydi. Ödülü büyük olmuş.
Murat 4 yıl önce
İmarda yarım kalan rant işleri var heralde başkanım.düzenleme onu gösteriyor.reisin lafını unutmayın başkanım.
Murat 4 yıl önce
Yav arkadaş.bu emlakçı komisyoncu gibi çalışan Mesudeyi hala nasıl tutuyorsunuz hayret.mehmet keleşi neden aldınız kalsaydı.
bimer 4 yıl önce
daha önce bimere şikayette bulunmuştum. tekrar şikayette bulunacağım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın