banner851

banner955

İSTİKLAL MARŞI'NDA AYAĞA KALKMADI

Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde mimar olarak çalışırken Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilen ve işini geri istediği gerekçesi ile oturma eylemi yapan Alev Şahin, aynı yerde yapılan basın açıklaması öncesi okunan İstiklal Marşı’nda ayağa kalkmadı.

Yerel Haber 13.02.2018, 18:33 13.02.2018, 19:14
22092
banner1032

İstiklal Marşı okunurken mimar Alev Şahin ve yanında bulunan bir kişinin ayağa kalkmaması tepki ile karşılandı.

Kamu-Sen, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’e başlattığı operasyona destek olmak amacıyla Avni Akyol Parkı’nda bulunan Zabıta Noktası’nda yaptığı basın açıklaması öncesinde saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okudu. Çevredeki vatandaşlar da Türk Milleti’nin milli marşı olan İstiklal Marşı’na duyduğu saygıyı göstermek amacıyla marş bitene kadar hazır olda bekledi.
Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nde çalışırken 6 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevinden ihraç edilen ve yaklaşık 1 yıldır Zabıta Noktası’nda oturma eylemi yapan Alev Şahin ise İstiklal Marşı okunduğu sırada ayağa kalkmadı. Yanında bulunan arkadaşı da Şahin’e eşlik ederek ayağa kalkmadı ve ikili sohbetine devam etti.

‘İşimi, ekmeğimi geri istiyorum’ yazılı döviz ile oturma eylemini sürdüren Şahin’in, milletin milli marşı okunurken ayağa kalkmaması vatandaş tarafından tepki ile karşılandı.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (75)
KAHLLE 5 yıl önce
BE ZİLLİ DEVLETTEN HAK İSTERKEN BU DEVLETIN BU MILLETIN OLMAZSA OLMAZLARINA SAYGISIZLIK EDİYORSUN yazık ha senın face inde 15 temmuz ve öncesi yok
istiklal Marşı 5 yıl önce
Benim için sıkıntı yok ben en baştan beri zaten inanmamıştım. Terörle bağlantılı olmayanı işten atmazlar KHK ile.
Devam 5 yıl önce
Otursun orada canini kaybetse umrumuzda olmasin. Ekmegi birak bu Türkiyenin havasi haram..
Aydın 5 yıl önce
Ya arkadaşlar siz ezanı Muhammed okunduğunda hiç durum ezanın bitmesini beklediniz mi?Ezana saygınız var mı
Yoldaş 5 yıl önce
Hakkını verdiniz mi bu kızın davasında yargılıyor asıyor ve kesiyorsunuz nasil bir adaletiniz var ?
İstiklal marşı okunurken ayakta duran sözüm ona milliyetçilerin milleti bayrak Atatürk nidalariyla nasıl soydugunu iyi bilmekteyiz.Yazik...
Vatandas 5 yıl önce
Turkiye barolar birligi.turkiye ddoktorlar birlihi.turkiye mimarlar odasi..evet bunlarin bu ulkeye ne gibi faydasiz seyler oldugunu gorduk.
Düzceli vatandaş 5 yıl önce
Arkadaş aracılığı ile öğrendim imza kampanyası olduğunu benim halam da mühendis anlarım halinden imzaladık ama pişman da olduk yani sen kutsal bir maraşta nasıl ayağa kalkmazsın eğer hala yerinde duruyor ise gidip yüzüne söyleyecekelrim var
insan 5 yıl önce
Böyle yetişen ve de Böyle yetişdirise çocuklari bunlar halimiz perişan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı