banner851

banner955

İYİ PARTİ’DEN FINDIK HAMLESİ

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, üreticinin yıllardır yüzünü güldürmeyen fındık sorununa çare olması amacıyla, AK Partili Düzce Milletvekillerinin TBMM’ye sunmaları için bir önerge hazırladı. Katırcıoğlu yaptığı açıklamada, “Bu önergenin altına imza atacak cesur bir Düzce Milletvekili gerekiyor”dedi.

Yerel Haber 21.03.2018, 13:54 21.03.2018, 18:25
1726

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, Düzce milletvekillerinin TBMM’ye sunmaları için hazırladıkları önergeyi, bugün yaptığı basın toplantısı ile kamuoyuyla paylaştı.

Burada yaptığı konuşmasında Türkiye’nin yerli ve milli ürünü olan fındığa sahip çıkmadığını iddia ettiği AK Parti iktidarını eleştirerek şöyle konuştu:

“Gündemde sürekli yerli ve milli söylemleri yapan iktidar partisi, Türkiye’nin yerli ve milli ürünü olan fındığa maalesef sahip çıkmıyor, üreticiyi mağdur ediyor. Bugün Düzce TMO’dan binlerce ton fındık çıkışı yapılacak. Düzce milletvekillerimiz kendi işleri ile uğraşmaktan fındığa sahip çıkacak vakit maalesef bulamamaktadır. Bizler İYİ Parti olarak milletvekillerimizin bu yoğun çalışmaları içinde kendilerine yardımcı olabilmek adına, fındıkla ilgili TBMM’ye sunmaları için bir önerge hazırladık. Sadece bu önergenin altına imza atacak cesur bir Düzce Milletvekili gerekiyor. Bu önergeyi alarak TBMM’ye sunacak ve benim ilimin geçim kaynağı olan fındığa ben iktidar partisi milletvekili olarak sahip çıkıyorum diyecek.”

Katırcıoğlu yaptığı basın açıklamasının ardından hazırladığı önergeyi basına okudu.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (18)
Halk 5 yıl önce
Şu findikcilar üzerinden siyaset yapmayı bi bıraksalar iyi olacak her gelen nerden malzeme çıkaracağını iyi biliyor sonuç sifir
findukçuya 5 yıl önce
Fındık kadar beyin aranıyor
Oz duzceli 5 yıl önce
Mozot benzin ayni sen hiç benzin aliyonmu ilaç nerde bedava bos gezenin bos kalfaligini yapmayın
Fetocular 5 yıl önce
Aklinizca millete yaranma pesindesiniz amerikan usaklari. Findigim feda olsun sizin gibi hainlere mi kaldik. Findiktan cok kar isteyen isciligi kendi yapacak. On donum bostan yan gel osman yok. 10 —13 lira arasi fiyat gayet iyi.
fiyat nedir? 5 yıl önce
o zaman fındık fiyatı 10-13 lira olsun niye 8.5 lira gardaşım :)
Vatandaş 5 yıl önce
İmza atacak cesur vekil çıkarmı bilemiyorum ama gerçekleri konuşan cesurları görmek sevindirici
Uyanın Çiftçiler 5 yıl önce
Eyyyyy çiftçiler uyanın artık açın gözünüzü.baksanıza adam neler söylüyor
ZİYA 5 yıl önce
AKP FINDIKLA OYNAYANLARIN ÜSTÜNE GİTSİN YOKSA OY İSTEMESİN BENDEN
KÖYLÜ RESUL 5 yıl önce
sandıklar gelince akpe de mehepe de bunun altında kalacak. oyum iyi partinindir. derdime çare olacaklarla bereber hareket edecem.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu