banner851

banner614

KADERİN BÖYLESİ!

Irak’ta yaşanan iç savaş nedeniyle geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye daha sonra ise Düzce’ye göç eden ailenin 8 yaşında ki çocuğu, D-655 karayolunda bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.   Geçtiğimiz hafta D-655 karayolu Çamköy mevkiinde annesi

banner619
Yerel Haber 04.10.2012, 17:23
238
KADERİN BÖYLESİ!

Irak’ta yaşanan iç savaş nedeniyle geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye daha sonra ise Düzce’ye göç eden ailenin 8 yaşında ki çocuğu, D-655 karayolunda bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.

 

Geçtiğimiz hafta D-655 karayolu Çamköy mevkiinde annesinin yeni aldığı eve boya yapmaya giden Abdullah Ahmed, iddiaya göre aniden yola fırlayınca bir otomobil çarpmıştı. Ağır yaralanan Ahmed, 112 acil servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

 

Yaklaşık bir haftadır yoğun bakımda tedavi gören Abdullah Ahmed doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

 

Küçük Ahmed’in hayalleri vardı… Okula gitmek için can atan çocukları için gereken işlemleri tamamlayan aile, ne yazık ki bu acı haberle karşılaştı.

 

Ahmed’in bugün cenazesi vardı. 10 kişilik bir ailenin evladı olan 8 yaşındaki Abdullah Ahmed, Cedidiye Camiinde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedildi.

 

 Cenazeye Ahmed’in ailesi yanı sıra Düzce İl Nüfus Müdürü Hüsamettin Erkınay ve camii cemaati katıldı.

HABER:Ş.ÇAKIR

Yorumlar (0)