banner851

banner614

KADERİNE TERK EDİLDİ

banner619

Kalıcı Konutlar Yeşiltepe Mahallesindeki çocuk parkının içler acısı hali mahalleliyi üzüyor. Uzun zamandır bakım yapılmayan parkta hiçbir çocuk oyun oynayamıyor. Vatandaşlar parkın kaderine terk edildiğini düşünürken hiçbir çalışma yapılmamasını, seçimlerde mahallenin Düzce Belediye Başkanına az seviyede destek vermesine bağlıyor.

banner846
Yerel Haber 13.08.2015, 17:49
1517
KADERİNE TERK EDİLDİ
banner844
Kalıcı Konutlarda bulunan Yeşiltepe Mahallesi 13.Bölgedeki park, ilk görünümü itibariyle park olarak algılansa dikkatli bakıldığında gelişigüzel ortalığa atılmış çöpler yüzünden harabeyi andırıyor. Parktaki salıncak ve kaykay gibi çocuklar için önemli bir eğlence aracı olan oyun araçları, çöplüğün arasında kaybolmuş vaziyette… Çocukları oyun oynarken onlara göz kulak olacak ailelere oturmaları için bakın yetersiz oluşu göze çarparken olanında oturulacak bir tarafı kalmamış.
Mahalle sakini İbrahim Asan, 2002 yılından itibaren mahallede oturduğunu söyleyerek hiçbir zaman gereken ilgiyi göremediklerini belirtti.

Parkın sorunlarını yetkililere aktardığını, yetkililerin bir dönem çalışmada bulunduğunu sonrasında ise umursamaz bir tavırla boş verdiğini söyleyen Asan, bu konuda Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e bizzat serzenişte bulunduğunu belirtti.
Bir başka mahalleli de mahalle muhtarının rahatsızlığından dolayı yeteri kadar çalışmadığını dile getirerek yetkililerin konuya duyarlı olmalarını bekliyor.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (21)
qdr 6 yıl önce
Hep gençlik yüzünden esasında onları o atanları bulup tamiratta onları çalıştıracaksın.
DZC81 6 yıl önce
YAHU BİZE BİŞEY LAZIM DEĞİL BU ĞÜN YAPILSA YARIN YİNE AYNISI OLUR YAZIK GÜNAH YA BUNU YAPANLARDA İNSAN DİMİ...............ŞÜPHELİYİM
kalıcıkonut sakini 6 yıl önce
orayı o hale getiren kim hangi ruh hali ile çocuğunun oturacağı parka çöp atıyor bankı kırıyor tamir etmeyen temizlemeyen belediyeden çok onu o hale koyandadır suç. Benim çevremi görüntü ve gürültü ile kirletenlere hakkımı helal etmiyorum.
çetin 6 yıl önce
Kalıcı Konutlar''ın kesinlikle belediye olması lazım.
Ali 6 yıl önce
Bizim insanımıza mustahak.gidin de almanyaya medeniyet nasıl bir şey görün
ömer faruk 6 yıl önce
Yeşiltepeli olarak önce adam gibi muhtar lazım yeşiltepeyi çöplük almış başını gidiyor bir tane adam gibi çöp tenekesi yok hayvanlar dagıtıyor hep muhtarda ayagını kırmış icraat yok başkan desen düzcede durduğu yok
vatandaş 6 yıl önce
arkadaş lar kızmayın keleş cok çalışıyor ne yapsın düzceye geldihimi varki gezmekten etrafı görsün daha cok beklersiniz
muhalif 6 yıl önce
Eğri oturup doğru yazalım. Bu alana çöpleri cuma yerinden birileri gelip atmıyor yine sizin p isliginiz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
parçalı bulutlu