banner851

banner614

KADIN MECLİSİNDEN BAŞKANA ZİYARET

banner619

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen Düzce Otları Thyche Bereket Festivali’nin ardından meclis üyesi kadınlar Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti.

banner846
Yerel Haber 11.05.2018, 14:19 11.05.2018, 17:29
680
banner844

Bu yıl 4.’sü düzenlenen Düzce Otları Thyce Bereket Festivali şölen havasında tamamlandı. Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından hayata geçirilen festivalin ardından Meclis Başkanı Ulviye Dikmen ve meclis üyesi kadınlar Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Ay’a çiçek takdiminde bulunan kadınlar, festivale olan özverili tutumundan dolayı teşekkür etti.

“Biz topraklara borçluyuz”
Dikmen yaptığı konuşmada, “Herkesin olağanüstü bir desteği vardı. Çok güzel bir festivali bir arada yaşamanın örneğini gösterdik. Çünkü biz topraklara borçluyuz. Ekmeğini yiyoruz, en sevdiklerimizi burada saklıyoruz… Buralara vefa borcunu ödemek için arkadaşlarımızla yaptığımız bir çalışmamız bu. Naçizane ama güzel bir çalışma oldu. Ben çok mutluyum ve sizlere çok teşekkür ediyoruz. Hakikaten çok destek verdiniz” ifadesinde bulundu.  

Başkan Ay ise, önemli olanın birlik ve beraberlik olduğunu vurgulayarak, “Birlik ve beraberlik olduktan sonra daha güçlü oluruz” dedi.
Sohbetin ardından Başkan Ay, festivalde emeği geçen kadınlara teşekkür belgesi takdim etti.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (3)
Dzc 81 3 yıl önce
Ayfer özturk yuksel kalbi temiz arkadaşım emeginize saglık kimler katkıda bulunduysa tüm kadınları tebrık ederim
Yakısır 3 yıl önce
Elinize sağlık çok güzel şenlik oldu
Azimli Kadın'a 3 yıl önce
Ayfer Yüksel'in olduğu yerde güzellik olur,bereket olur ve en önemlisi İYİLİK olur.Düzcenin kadınları seninle gurur ve onur duyuyor.Festivalde emeği geçen tüm emekçilere teşekkür ederiz.
24°
az bulutlu