banner851

banner614

KADIN YOLCU ŞAŞKINA DÖNDÜ…

Düzce’den İstanbul’a gitmekte olan bir yolcu otobüsünde, bugüne kadar benzerine rastlanmayan sürpriz bir yaş günü kutlaması yaşandı. Eşinin doğum günü olan erkek yolcu, otobüs hareket halindeyken bir anda yerinden kalkarak elinde mumları yanan bir pasta ile geri döndü.

banner619
Yerel Haber 29.08.2021, 11:30 29.08.2021, 15:10
1256

Düzce şehirlerarası otobüs terminalinden İstanbul’a yolcu taşıyan Düzce Güven firmasına ait otobüste yaklaşık 30 dakika yol gittikten sonra, araç içinde bir telaş başladı.

Düzce’den İstanbul’a gitmekte olan yolcular arasında yer alan bir kişi otobüs personeliyle eşinin yaş gününü kutlamak için bir sürpriz hazırladı.

Bir yolcu bir anda koltuğundan kalkarak elinde mumları yanan bir pasta ile eşinin yanına geldi. O anda otobüsün ses sisteminde de ‘iyi ki doğdun Dilara’ şeklinde ses yükselmeye başladı.  Yeni yaşına giren kadın yolcu, eşinin ve otobüs personelinin bu sürprizi karşısında hem şaşkındı hem de sevinçliydi.  

Kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını söndüren kadın yolcu, eşine bu sürprizi için teşekkür etti. Bu kutlamaya otobüste bulunan yolcularda katıldı ve kadın yolcuyu yaş günü nedeniyle tebrik ettiler. Sürpriz yaş günü pastası daha sonra otobüs personeli tarafından kesilerek araçta bulunanlara ikram edildi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (7)
Denyo 3 hafta önce
Hoşt ulan başka yerde havla
Tahsin F 3 hafta önce
Benim türbanlı bacıma yaş günümü düzenlediniz...
Öz hakiki Afganistanlı 3 hafta önce
Şımartın kadınları şımartın sonra tepenize çıksın koca kadın ne doğum günü sanki çocuk
.. 3 hafta önce
sanami kaldi yorum yapmak.denyo haddini bil.
Ahmet hakan 3 hafta önce
Saklabanlik abarti simariklik insanlar ilgi cekmek icin yao.ayacaklari bise kalmadi her yolu deniyolar ne oldu simdi uzayami ciktiniz otomumu parcaladiniz git evinde kutla bize ne millete ne
Düzce li 3 hafta önce
Çok önemli bir haber
El cewap 3 hafta önce
Haber değeri 0 (sıfır).