banner851

banner955

‘KADINLARA KALKAN ELLERİ ASLA AFFETMEYECEĞİZ’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Paneli'nin açılışına katıldı. Program sonunda Erdoğan'a Düzce'de cam üzerine işlenmiş Piri Reis Haritası takdim edildi.

Yerel Haber 26.11.2021, 11:00
3121
‘KADINLARA KALKAN ELLERİ ASLA AFFETMEYECEĞİZ’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Araştırmaları Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Paneli'nin açılışında konuştu.

Programa, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve çok sayıda milletvekili katıldı.

Erdoğan, "Kadınlara kalkan elleri, asla affetmeyeceğiz. Bu mücadeleyi, tek bir cepheden veremeyiz. Şiddeti, toplumumuzun damarlarından temizlemek için, yalnızca bir alana yoğunlaşmak, kalıcı bir çözüm getirmez. Şiddetin kökünü kurutmak, hepimizin el birliğiyle yürüteceği çalışmalara bağlıdır" dedi.

Program sonunda Emine Erdoğan’a Düzce Kadın Emeği Merkezi'nde Emel Terzioğlu tarafından hazırlanan cam üzerine işlenmiş Piri Reis Haritası takdim edildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Millet 1 yıl önce
Evde yangın var. Siz ne alaka ise jandarma kurumunda kadına şiddet topantisi yapın. Yahu şu memlekette aslı görevini ifa etmekten başka herşey yapılıyor...
Yeni Sayımız