banner851

banner955

KADINLARDAN AFRİN'E TAM DESTEK

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ve kadın sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Afrin Harekatına destek için bir araya geldi.

Yerel Haber 14.02.2018, 17:39 14.02.2018, 17:42
857
KADINLARDAN AFRİN'E TAM DESTEK

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş ve Düzceli Kadın Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile Düzce Belediyesi Hanımlar Lokalinde bir araya geldi.
 
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü operasyona destek için bir araya geldiklerini belirten Nursel Ay “Türkiye’nin yıllardır belini büken terör sorunu, Afrin’e canını hiçe sayarak vatan aşkına, millet aşkına, bayrak aşkına cephede savaşan yiğitlerimizle sona erecek inşallah. Düzceli kadınlar olarak her zaman onların arkasındayız. Bizler Nene Hatun’un nesliyiz. Türkiye Cumhuriyetinin sınırlarını tehdit eden terör unsurlarını en kısa zamanda bertaraf edeceğiz. Allah Türk askerinin yar ve yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Haber: A. SARI

banner844
Yorumlar (3)
Yiyerek içerek destek mi 5 yıl önce
Yazık bu zihniyete, her şey gösteriş, mış gibi oldu.Yazık, bari yemeli içmeliresim paylaşmayın.Oturun hatim okuyun, dua edin.Gösterişin, yeme, içmenin şehitlerimize faydası yok.Dua beklerler vatan yolunda, iman yolunda savaşanlar, can verenler..Bu türlü şeylere ihtiyaçları yok..
biri 5 yıl önce
buluşmalarının tek amacının afrin olduğundan şüpemiz yok...
DESTEK BUNUN NERESİNDE 5 yıl önce
Hani nerde DESTEK, BULUŞARAK NEYE DESTEK OLMUŞLAR, GÜN YAPMIŞLAR.
19
parçalı bulutlu