banner851

banner614

KADİR GECESİ İDRAK EDİLDİ

banner619

Cedidiye Camii’nde idrak edilen Kadir Gecesi programı sahur vaktine kadar sürdü. Programa Düzceli vatandaşların yanı sıra AK Parti ve MHP’li pek çok siyasi katıldı.

banner846
Yerel Haber 11.06.2018, 10:24 11.06.2018, 18:30
1426
banner844

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi dolayısıyla Düzce genelindeki camilerde program düzenlendi. İl Müftülüğü tarafından da Cedidiye Camii’nde Kadir Gecesi Özel programı yapıldı. Kadir Gecesi nedeniyle camileri dolduran vatandaşlar Kuran’ı Kerim Tilaveti dinledi, dualar etti ve Teravih Namazı Kıldı.

Kuran’ı Kerim Tilaveti ile başlayan program duaların okunmasının ardından kılınan Teravih Namazı ile sona erdi. İl Müftüsü Hüseyin Can tarafından cemaate vaaz verilerek dua ettirildi.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Cedidiye Camii önünde teravih sonrasında vatandaşlara kandil simidi dağıttı.Ardından Düzce Belediyesi Meydanında kurulan İrfan Meclisinde Düzcelilerin katılımıyla Kadir Gecesi idrak edildi. Vatandaşlar bol bol dualar ederek bu gecenin feyzinden yararlandı.

Program yine Düzce Belediyesi Meydanı’nda yapılan sahur ile devam etti. Sahur programına yalnızca Düzceli vatandaşlar değil, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Milletvekili Adayları Fahri Çakır ile Numan Çabuk, MHP Milletvekili Adayları Ümit Yılmaz ile Yusuf Arslan, ilçe ve belde belediye başkanları katıldı.Hep birlikte yapılan sahurun ardından program kılınan Sabah Namazı ile sona erdi.


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (9)
İslam 3 yıl önce
Önce Kuran'ı anlayarak okuyun oradaki şeffaf ve eşit adalet sistemini uygulamak için çırpının da sonra bakarsınız bu işlere, Allah önce Adalet der unutmayın
harbi düzceli 3 yıl önce
yorum yapan arkadaşlar isminizide yazın 24 haziranda sizide konvoya alalım zaferi kutlamaya bu kandiller her sene yapılıyor ama siz ne yapılsa siyasete bağlıyorsunuz siz muhalefetseniz sizde yapın yapmayın diyen varmı.sonuna kadar devamm
harbi düzceli mi !!!!! 3 yıl önce
yorumları aklın ile okumuş olsan Kandil ile alakalı olmadığını,Cami avlusunda neden siyaset yapıldığı sorgulanmış olduğunu anlardın.ama maalesef sen ......
murat yildirim 3 yıl önce
önce sen ismini yaz kardeş.bu bir.iki; oraya sahura gelebilirsin problem yok. ama gelip te oy ve siyaset dillendirirsen işte o olmaz. camide kutsal mekanlarda siyaset olmaz. allah anılır o gece sadece, dualar edilir.
Düzceli 3 yıl önce
Gel 24 Haziran gel boylarının ölçülerini alsınlar
TAMAM 3 yıl önce
TAMAM
muhtar 3 yıl önce
cami avlusunda bile siyaset yapmaktan geri kalmıyorlar. artık bu millet yemiyor. 24 haziranda reklam arası bitecek.
kudret 3 yıl önce
cami avlusunda değil, cami içerisine girip de siyaset yapanlara söyle sen o lafı..!! Ak parti zaten cami ile iç içe, camiyi görünce bile kaçanlar şimdi din imandan bahsediyor. sizin gibi dini kullanmıyor.
esnaf 3 yıl önce
24 haziran akşamı konvoy yapabilecekmisiniz bakalım?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
açık