banner851

banner614

Kaldırımlar işgal ediliyor.

Düzce Merkez'de kaldırım işgalleri devam ediyor. Araçların kaldırımları işgal etmesine şimdi de esnafların dükkan önlerindeki tezgahlrını kaldırımlara koyması eklendi.

banner619
Yerel Haber 29.06.2009, 12:09
211
Kaldırımlar işgal ediliyor.

Bu zamana kadar araçların yaya kaldırımlarını işgal etmesini ekranlara getirmiştik. Bu işgale bu günlerde artan tegahların kaldırımlara kadar taşması da eklendi. Özellikle Düzce Merkez İstanbul Caddesi üzerinde tezgahlar nedeniyle kaldırım işgallerinin meydana geldiği görülürken yaya trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda bu sorun nedeniyle vatandaşlar, kaldırımlarda yürümekte zorluk çekiyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tezgahlardaki çeşidin artması da kaldırım işgalini daha da arttırıyor. Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri ise gördükleri ihlaller karşısında esnafları uyayırken, uyarılara rağmen kaldırım işgallerinin önüne geçilemiyor. Kaldırımların işgaline neden olan diğer bir durum ise seyyar gözleme ve kokoreç satıcıları. Bu durumdan dolayı vatandaşlar da şikayetlerini dile getiriyor. Vatandaşların en büyük isteği ise bu sorunun bir an önce çözülmesi.

Yorumlar (0)