banner851

banner614

KALICI KONUTLARDA KAN DONDURAN OLAY

Kalıcı Konutlarda vahşet! İki gencin 13.bölgeye getirdikleri pitbull cinsi iki köpeğe sokak köpeğine saldırttığı iddia edildi. Köpeğin kanlar içerisindeki hali ise kameralara yansıdı.

banner619
Yerel Haber 26.01.2018, 17:46 28.01.2018, 14:30
8906

Olay, Kalıcı Konutlar 13.Bölgede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sallar Mahallesi’nde ikamet eden iki genç, iki pitbull köpekle birlikte olayın yaşandığı yere geldi. Saldırgan köpeklerini sokak köpeğinin üzerine kışkırttığı iddia edilen gençler masum köpeğin parçalanmasına neden olurken o anları kameraya aldı. Caniler, korku dolu bakışlarla olaya müdahale etmek isteyen vatandaşları da pitbull cinsi köpekleri ile korkuttu.

Pitbullun sokak köpeğini parçalamasının ardından halsiz ve kanlar içerisindeki halini kaydeden vatandaşlar videoyu Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdi.

İsminin Tobi olduğu öğrenilen ve yürümekte güçlük çeken sokak köpeği kendini çimlerin üzerine güçlükle attı. Vatandaşlar, acılar içinde kalan köpeğe bu vahşeti yaşatan canilere gerekli cezayı verilmesini istedi.

Beslemek yasak
Öte yandan Türkiye genelinde 2004 yılında alınan kararla, vahşi ve saldırgan olması nedeniyle pitbull cinsi köpeklerin yetiştirilmesi, bakılması ve gezdirilmesi yasaklanmıştı.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (30)
Vatandaş 4 yıl önce
Herşeyi anlatmışsınız da emniyete bildirip ceza alan oldumu.? Veya bu vahşeti yaşatanlar için emniyet bişey yapmaya çalıştımı peki ya o sokak köpeğini veterinere götüren oldumu acaba...Yazık ya insanlık kalmadı artık.
Vatandas 4 yıl önce
Allah bin türlü belanızı versin ne zararı vardı o hayvanın size de ona o acıyı yasattiniz yaptırımli ceza istiyoruz hayvanlara işkence bitsin artık !
HAYVAN SEVER 4 yıl önce
YAPILMASI GEREKEN TEK ŞEY VAR ASLINDA SADECE BUNLARI YAPAN KİM OLURSA OLSUN BOYNUNA TASMAYI BAĞLAYIP O ACIYI ONLARADA YAŞATMAK KEŞKE DİYORUM Kİ BÖYLE İNSAN GÖRÜNÜMLÜ HAYVANLAR BENİM KARŞIMA ÇIKSADA CEZASINI BEN VERSEM ......
Vatandaşşş 4 yıl önce
insan değil ki bunu yapan ... oradaki köpekler zaten ürkek ve sürekli insanlardan kaçıyor neden kaçtığıda belli oldu demek ki bir defa olan birşey değil...
düzceli 4 yıl önce
onlara yüklü bir para cezası kesiceksin ki ailesi baştan terbiye etsin böle insan insan demeye bile yazık
mami baskan 4 yıl önce
Adam olan bole bir canilik yapmaz asılsın bunlar İDAM İSTİYORUZ
Nalbantoglu bkz 4 yıl önce
Bugun alisveris yaoarken geziniyordu basibos pitbul.. host diye bagirdim gitti...Ednafin yaninda calisan genc pitbul deyince farkettim.cok cesursun der gibi baktilar yuzume uzun uzun
Vatandaş 4 yıl önce
Yaralı sokak köpegini veterinere götüren oldumu acaba
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın