banner851

banner614

KAR SULARI YOLU ÇÖKERTTİ !

banner619

Çilimli ile 5 Köyü birbirine bağlayan Karaçörtlen Grup yolu kar sularına yenik düştü. Önceki gece büyük bir gürültü ile çöken yol 5 köyle ilçenin bağlantısını kesti.

banner846
Yerel Haber 20.03.2012, 11:34
207
KAR SULARI YOLU ÇÖKERTTİ !
banner844

Bölgemizde geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışının ardından 2 metreye yakın karın yağdığı Çilimli’nin dağ köylerinde karın esareti yeni yeni etkisini kaybetmeye başladı. Beyaz örtü güneşin kendisini göstermesi ile hızla erimeye başladı. Kar sularının hızlı bir şekilde dere yatağına aktığı Karaçörtlen Grup yolu önceki gece büyük bir gürültü ile çöktü. Yolun çökmesi ile Çilimli ile 5 Köyü birbirine bağlayan Karaçörtlen Grup yolu ulaşıma kapandı.

 

Yolda çökmelerin devam ettiğini ve tedirgin olduklarını dile getiren Karaçörtlen Köyü Muhtarı Tahir Gülbahar, Karaçörtlen Grup yolunun 5 köye hitap ettiğini ve önemli bir yol olduğunu belirterek, "Bu yolu Karaçörtlen, Kırkharman, Küpler, Kurukavak ve Karatavuk köyleri kullanıyordu. Hersabah bu köylerden 6 okul servis aracı çocuklarımızı Çilimli’deki okullara taşıyordu. Yolun çökmesi ile 5 köyün ilçe ile olan 

Yorumlar (0)