banner851

banner614

KARDÜZ'E ÇIKTI

Vali Ali İhsan Su ilçe ziyaretlerine başladı. İlk durağı Gölyaka oldu. Vali Su, kaymakamlık ve belediye ziyaretleri sonrası ilçede devlet eliyle yürütülen projeleri de yerinde inceledi. Vali Su,uzun süredir kış turizmine kazandırılması planlanan Kardüz Yaylası'ne çıktı, çalışmaları yerinde gördü.

banner619
Yerel Haber 12.09.2013, 10:33
215
KARDÜZ'E ÇIKTI

Düzce Valisi Ali İhsan Su, ilçe ziyaretlerine Gölyaka ile başladı. Hem ilçeyi tanımak hem de çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Gölyaka’ya giden Düzce Valisi Ali İhsan Su, Gölyaka Hükümet Konağı önünde Gölyaka Kaymakam’ı Mehmet Ali Özkan ve kurum müdürlerince karşılandı.

 

 

Vali Ali İhsan Su, kaymakamlık çalışmaları ve projeler hakkında Kaymakam Mehmet Ali Özkan’dan bilgi aldıktan sonra Gölyaka Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Nihat Çelik’ten de belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve projelere ilişkin brifing aldı. Vali Ali İhsan Su, kurumlardaki temaslarından sonra Kuyudüzü Mahallesi'ndeki Galatasaray Kulübü için tahsis edilen araziyi inceledi.

 

 

Su, ziyaret kapsamında ayrıca Kardüz Yaylası'nda devam eden enerji hattı, yol ve kayak merkezi, teleferik çalışmalarının son durumunu yerinde gördü. Su inceleme ziyaretleri sonrası Gölyaka programını sonlandırarak ilçeden ayrıldı.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)