banner851

banner614

KELEŞ, BAŞKAN AY’I ZİYARET ETTİ

Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, istifasının ardından yerine gelen Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti. Başkan Ay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

banner619
Yerel Haber 01.08.2018, 17:46 01.08.2018, 18:48
3489

Geçen yıl görevi başındayken istifa ederek görevinden ayrılan Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, görevden ayrıldıktan sonra ilk kez belediyeye gelerek yerine atanan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret etti.

Sosyal medya hesabından ziyaret fotoğraflarını paylaşan Başkan Ay, “Düzce Belediyesi Eski Başkanımız Mehmet Keleş’in ziyaretinden onur duydum. Sayın başkanıma bu değerli ziyareti için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.Ziyaret sırasında eski Başkan Keleş’in, Başkan Dursun Ay’a tablo hediye ettiği gözlenirken yerel seçimler öncesinde ikilinin birbirleriyle olan samimiyetleri de dikkat çeken konular arasında yerini aldı. Başkan Ay’ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Keleş için “Sayın başkanıma” ibaresini kullanması da dikkatlerden kaçmadı. Keleş, Başkan Ay’a görevinde başarılar dilemeyi de unutmadı.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (62)
kamil 3 yıl önce
Belediyenin bütçesinden o tablo keleş'e verildiyse haram olsun.Bimere'de bildireceğim.
Sancaklı 3 yıl önce
Her millet hak ettiği şekilde yönetilir.Hakkını aramazsan kendin seçtiğin yöneticilere hesap sormazsan tepki göstermezsen UTANMAZ,SIKILMAZ,YÜZÜ KIZARMAZ siyasetçiler,yöneticiler hep vardı yine var yine secilmek için sırada bekliyorlar.!
Düzce yi tanıtan adam.. 3 yıl önce
Yaw sizde bi halttan anlamıyonuz. Keleş sayesinde Düzce nin adı duyuldu memlekette. Passat mı çeksin adam şimdi ne yapsın yani
Tiyatro 3 yıl önce
Sanırsın adam Düzceyi geçmişte ihya etmiş , emanetçi dursun efendi de ona minnetini ifade etmek için hediye veriyor. Bu nasıl bir tiyatrodur böyle. Yahu bir aynaya bakın.
Sefil Mide 3 yıl önce
İşte Düzce de siyasetin cıvık , ilkesiz, umursamaz tavırlarının fotoğrafı budur. İbretlik bir kare ancak anlayana. Artık bu kalitesizlikten , bayağılıktan , midemiz bulanıyor midemiz..Daha ne denir ki.
aydinli 3 yıl önce
buyuk adamsin vesselam
Utanma duygusu 3 yıl önce
Utanma, ar duygusu hangi canlı türüne has bir özelliktir. Bir insanda yok ise sonuçları ne olur. Belediye de keleş ile gelen meclisten, personelden tek bir kişi dahi kalmamalı.
aydinli 3 yıl önce
kral adamsin keles
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın